دعای روز بیست و سوم ماه رمضان

دعای روز ششم ماه رمضان

رمضان ، ماه میهمانی خدا است و روزه گرفتن در این این ماه برای همه مسلمانان واجب. خداوند در این ماه سفره برکت و رحمت خود را بر روی همه روزه داران باز می‌کند و همه مسلمانان و روزه دارن سعی می‌کنند با انجام اعمال مثبت و عبادت سهم بیشتری از این سفره رحمت خدا ببرند. یکی از کا‌هایی که روزه‌داران در این ماه انجام می‌دهند خواندن دعاهای مخصوص ماه مبارک رمضان می‌باشد. برای هر روز از ماه مبارک رمضان یک دعا وجود دارد (دعای روزهای ماه رمضان) که اکثر روزه داران این دعاها را در روز مخصوص خودش می‌خوانند.
مجله بانوان صورتی‌ها در ماه مبارک رمضان هر روز دعای مخصوص همان روز را برای شما آماده خواهد کرد هم به صورت متنی همراه با معنی آن و هم به صورتی فایل صوتی. در ادامه دعای روز بیست و سوم ماه رمضان را خواهید خواند.

دعای روز بیست و سوم ماه رمضان به همراه ترجمه

دعای روز بیست و سوم ماه رمضان

 اللَّهُمَّ اغْسِلْنِی فِیهِ مِنَ الذُّنُوبِ وَ طَهِّرْنِی فِیهِ مِنَ الْعُیُوبِ وَ امْتَحِنْ قَلْبِی فِیهِ بِتَقْوَى الْقُلُوبِ یَا مُقِیلَ عَثَرَاتِ الْمُذْنِبِینَ

خدایا در این ماه از گناهانم شست و شویم ده ، و از عیب‌ها پاکم کن ، و دلم را به پرهیزکاری دل‌ها بیازمای، ای نادیده گیرنده لغزش‌های اهل گناه.

فایل تصویری دعای روز بیست و سوم ماه رمضان


دانلود دعای روز بیست و سوم ماه رمضاندعای روز بیست و سوم ماه رمضان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.