دعای روز بیستم ماه رمضان

دعای روز اول ماه رمضان

رمضان ، ماه میهمانی خدا است و روزه گرفتن در این این ماه برای همه مسلمانان واجب. خداوند در این ماه سفره برکت و رحمت خود را بر روی همه روزه داران باز می‌کند و همه مسلمانان و روزه دارن سعی می‌کنند با انجام اعمال مثبت و عبادت سهم بیشتری از این سفره رحمت خدا ببرند. یکی از کا‌هایی که روزه‌داران در این ماه انجام می‌دهند خواندن دعاهای مخصوص ماه مبارک رمضان می‌باشد. برای هر روز از ماه مبارک رمضان یک دعا وجود دارد (دعای روزهای ماه رمضان) که اکثر روزه داران این دعاها را در روز مخصوص خودش می‌خوانند.
مجله بانوان صورتی‌ها در ماه مبارک رمضان هر روز دعای مخصوص همان روز را برای شما آماده خواهد کرد هم به صورت متنی همراه با معنی آن و هم به صورتی فایل صوتی. در ادامه دعای روز بیستم ماه رمضان را خواهید خواند.

دعای روز بیستم ماه رمضان به همراه ترجمه

دعای روز بیستم ماه رمضان
 اللَّهُمَّ افْتَحْ لِی فِیهِ أَبْوَابَ الْجِنَانِ وَ أَغْلِقْ عَنِّی فِیهِ أَبْوَابَ النِّیرَانِ وَ وَفِّقْنِی فِیهِ لِتِلاوَهِ الْقُرْآنِ یَا مُنْزِلَ السَّکِینَهِ فِی قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ

خدایا در این ماه درهای بهشت هایت را به رویم باز کن، و درهای آتش دوزخ را به رویم ببند، و به تلاوت قرآن موفقم بدار، ای فرو فرستنده آرامش در دل مومنان.

فایل تصویری دعای روز بیستم ماه رمضان


دانلود دعای روز بیستم ماه رمضاندعای روز بیستم ماه رمضان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.