مجله صورتی‌ها

 
گیفت شب یلدا
دسته گل عروس برای عقد

مدل‌های دسته گل عروس برای عقد

دست گل یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌ها در مراسمات مختلف می‌باشد، حال مراسم عروسی باشد و یا عقد. از آنجایی که تنوع دسته گل عروس برای عقد بسیار زیاد است همیشه پیشنهاد می‌شود که ابتدا مدل‌های مختلف موجود آن را مشاهده کنید سپس اقدام به خرید. برای این منظور در این مطلب برای شما گالری از جدیدترین و زیباترین دسته‌گل های مراسم عقد را تهیه کرده‌ایم.

مدل‌های دسته گل عروس برای عقد

مدل‌های دسته گل عروس برای عقد

مراسم عقد اولین مراسمی است که اطرافیان عروس خانوم  آقای داماد را می‌بینند و همچنین اطرافیان آقای داماد عروس خانوم را پس این مراسم از اهمیت خاصی برخوردار است چون عروس خانوم و آقای داماد حسن سلیقه‌ی خود را به اطرافیان خود نشان خواهند داد. به همین دلیل هم باید در انتخاب لباس و اکسسوری‌های همراه با لباس عقد باید دقت کرد. در این میان دسته گل مراسم عقد بسیار مهمتر از بقیه اکسسوری‌ها به چشم خواهد آمد.

دسته گل برای عقد

دسته گل عروس

معمولا رنگ لباس عقد نباید سفید و تناژهایی از رنگ سفید باشد، پس می‌توان گل عروس را از رنگ‌های روشن انتخاب کرد که خود را بیشتر نشان دهد مثلا اگر رنگ لباس عقد شما صورتی است بهترین انتخاب می‌تواند گل‌های سفید رز باشد و نباید از گل رز قرمز در این لباس عقد استفاده کرد.

مدل زیبای دسته گل عروس برای مراسم عقد

مدل زیبای دسته گل عروس برای مراسم عقد

در هنگام انتخاب دسته گل مراسم عقد و حتی عروسی به جسه‌ی خود توجه کرده و دسته گل متناسبی را انتخاب کنید. دسته گل عروس نباید زیاد بزرگ و یا زیاد کوچک انتخاب شود.

دسته گل شیک عروس

دسته گل شیک و جذاب عروس

اگر می‌خواهید در دسته گل عروس خود از ترکیب چند رنگ استفاده کنید بهتر است با گل فروش مشورت کرده و رنگ‌های متناسب با لباس‌تان را باهم ترکیب کنید.

دسته گل ساده برای عقد

دسته گل ساده عروس

دسته گل عروس برای عقد

جدیدترین مدل دسته گل عروس

دسته گل شیک و مدرن

دسته گل شیک و مدرن عروس

مدل دسته گل عروس برای عقد

مدل دسته گل عروس برای عقد

دسته گل زیبا از گل‌های رز قرمز برای مراسم عقد

دسته گل جذاب برای مراسم عقد

دسته گل عروس برای عقد

دسته گل شیک و زیبای عروس

شما می‌توانید دسته گل پسند کرده خود را در گالری خود ذخیره کنید و به گل فروش نشان دهید تا مانند آن را برای‌تان درست کند. ممنون که با ما همراه بودید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز هستیم.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها