دخترخانوما،مثل آهن‌ربا پسرارو جذب کنین!

دخترخانوما،مثل آهن‌ربا پسرارو جذب کنین!

پسرا از چه دختری خوششون میاد؟

پسرا از چه دختری خوششون میاد؟

اصل اول : سر سنگین باشید

لطفا  برای جلب توجه سوژه مورد نظر زمانی که اون دور و بر هست ،بلند بلند نخندید! حرکات ژانگولر انجام ندید! خودتون رو زمین نندازید که بیاد بلندتون کنه! دوستتون رو هل ندین که مثلا شوخی قبیله‌ای بود! با موبایل حرف می‌زنید فحش ندید همیشه سرسنگین باشید.

اصل دوم: بی محلی کنید

طبق اصل “ناز و نیاز” اگر ناز داشته باشید ، اون احساس نیاز می‌کنه و برعکس . وقتی جایی وارد می‌شید که سوژه هست ، ترجیحا بذارید اون اول سلام کنه! اگر نکرد ، شما هم بروی خودتون نیارید. وقتی بالاخره بعد از چند دقیقه یا چند ساعت! روش کم شد و آمد جلو حال و احوال! متجب بنشین و وانمود کنین که اصلا متوجه حضورش نبودین!

اصل سوم: مودب باشید

این اصل نه تنها با دو تا اصل بالا در تناقض نیست ، بلکه مکملشون هم هست . زمان صحبت با سوژه مورد نظر مودبانه‌ترین جملاتی رو که بلدین بکار ببرین .

اصل چهارم: مرتب و آراسته باشید

آراستگی خیلی مهمه. همتون میدونین که عقل مردها به چشمشونه . البته نصفش! نه همش … اون نصفه دیگه توو شکمشونه که راه‌های جذب خاص خودش رو داره!مهم نیست چیزی که می‌پوشید گرون باشه ، مهم اینه که شیک باشه و به شما بیاد. به همین راحتی!

اصل پنجم: خوشبو باشید

اگر بدونید این بوی خوب چه می‌کنه ! حتی پیامبر میگه من از دنیای شما سه چیز را دوست دارم. نماز و زن و عطر رو . لطفا خوشبو باشید و در ضمن بلد باشید چه عطری مال کجاست . یک عطر گرم و شیرینِ گوچی رو سرِ ظهر تابستون نزنین که طرف تهوع بگیره و شما هم دلتون خوش باشه با کلاسین .خانوما حتما عطر شناسی یاد بگیرین!

اصل ششم: به اندازه آرایش کنید

معمولا توو اون دوران جَو خوشگلی همه رو خفه میکنه و در حد خفگی و مرگ آرایش میکنن. اگر همیشه بشه آرایش داشت خب عیب نداره ، اما این فکر رو هم بکنین که  ممکنه اتفاقی بیفته که نشه آرایش کنین . مثلا خدای نکرده برای یکی از نزدیکان شما و یا اون اتفاقی بیفته و تو مراسم ختم هم رو ببینین و یا مریض بشین و از این چیزها … یک حدی از آرایش داشته باشین که اگر بدون اون دید بشناستون ! (مردها زنی که رو که بدون آرایش زیبا باشه ترجیح میدن ! حتی اگر هیچ وقت نگن ! )

اصل هفتم: سیریش نباشید

لطفا مثل چسبک نچسبید. اگر به مردها فضا بدین اون‌ها راحت‌تر می‌تونن روی شما فکر کنن. مردها از زنی که هر روز چند بار زنگ بزنه ، حتی برای احوالپرسی، بیزارن . و در ضمن خیلی بهتر از من و شما مفهوم این احوال پرسی‌ها رو می‌دونن. پس لطفا دندون سر جیگر بذارین . درست میشه!

اصل هشتم: فضول نباشین

اگر کارهای بالا رو درست انجام داده باشید می‌رسین به جایی که اون کم کم باهاتون سر صحبت رو باز می‌‍کنه و حرف می‌زنه . لطفا وقتی داره از خاطراتش میگه فضولی نکنین .راجع به دوست دختزهاش ، خانواده‌اش ، در آمدش . بگذارین خودش کم کم میگه. و در ضمن جوگیر هم نشین و برای این که به خیال خودتون به اون بفهمونین که چقدر متفاوته براتون از دوست پسرهای قبلیتون بد بگین. گاهی اوقات زبان در کام کشیدن بیشترین تاثیر رو داره!

24 دیدگاه برای “دخترخانوما،مثل آهن‌ربا پسرارو جذب کنین!

 1. بهار گفته:

  سلام من میدونم سن شما از من کم تره اما آدم تو یه قضیه که قرار میگیره نمی تونه مناسب عمل کنه اما شما از دور نگا میکنید احتمالا جوابتون بهتر باشه. اگه یه دختر عاشق پسری باشه که بدونه اگه پیگیرش نشه پسر به کل فراموشش میکنه و این دختر تحمل نداشته باشه که به کل فراموش بشه. بازم به نظر شما سعی کنه بی توجهی کنه؟؟

  • رحـان جعفـری گفته:

   در پاسخ به بهار– سلام دوست عزیز… اینی که میگم نظر شخصی منی هست که به قول شما از دور دارم به قضیه نگاه میکنم…به نظر من اونی که شما میگین میشه عشق یه طرفه و این فایده‌ای نداره…البته من راجع به قبل از ازدواج صحبت میکنم…بعد از ازدواج شرایط فرق میکنه…ولی پسری که به قول شما اگه بی توجهی کنین میره…من اینو میتونم حدس بزنم که با توجه زیادی هم میره…چون قصدش موندن نیست!!
   فقط این یادتون باشه که نسبت به پسرا توجه زیاد، بی توجهی میاره…ذات پسرا جوری هست که اگه توجه زیادی ببینن سیر میشن…شما اول باید دنبال راهی باشید که محبت اونو با روش مختلف به دست بیارید و اگه به دست نمیاد …میدونم خیلی خیلی سخته برای یه دختر….ولی عشق یک طرفه فقط به دختر آسیب میزنه و هر چه زودتر بهتره که بی خیال بشه! 🙁

 2. يگانه گفته:

  سلام عزیزم ،منم دقیقاً مشکلم همینه که بهار جون گفت.دوتا پسر توی فامیلمون بود که من به اونی که اصلاً توجه نداشتم و اصلاً بهش فکر نمیکردم و خیلی کم محلی میکردم از من خوشش اومده .و اونی که من دوسش دارم نسبت به من بی تفاوت بود منم بهش کاری نداشتم تا اینکه دیدم اینجوری نمیشه و باید دیت بکار شدم دو بار ازش تعریف کردم چون من فکر میکنم این پسر رو اگر کم محلی کنی میره و فوق العاده شخصیت آروم و مهربونی داره و احساس میکنم کمی هم تشنه محبته با این که از طرف خانواده هم محبت بهش شده و آدم بی دست وپاییه .حالا نمیدونم چکار کنم و در دیدارهای بعدی که هر چند ماه یکبار اتفاق میفته باید چکار کنم ؟؟؟ در ضمن با دختری هم رابطه ی تقریباً جدی در حد ازدواج داره….

  • رحـان جعفـری گفته:

   در پاسخ به یگانه– دوست گلم وقتی شروع کردم به خوندن هنچی خوب بود و میخواستم برات راهی پیشنهاد بدم ولی وقتی به آخر رسیدم کلا همچی تغییر کرد. وقتی این آقا کسی رو در حد ازدواج دوست دارن به نظر من چاره‌ای جز بی‌خیال شدن و آرزوی خوشبختی نیست.

 3. تینا گفته:

  من ک پسری خالمو پنج ساله دوس دارم و بهش نگفتم…بعضی موقع ها هم توی اینستاش با اینکه خوردم میرمو باهاش حرف میزنم…اون فک کنم بدونه که من یکم..خیلی ب روی خودش نمیاره…ولی همش میپرسه فامیلیت چیه و چرا فامیلیت و نمیگی و فلانو فلانو فلان البته من تو اینستاش بهش نگفتم ک ی پسری رو دوس دارم (منظورم خودش) اونم کلی راهنمایی و اینا ک من بودم بهش میگفتم…جدیدا هم پرسید دوس داری بهش برسی!!؟منم گفتم کسی که نیست فراموش میشه…ی راهنمایی کنین …من هر وقت میخام فراموشش کنم…خوابشو میبینمو باز هوایی میشم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.