کتاب صوتی بوف کور نوشته صادق هدایت

کتاب صوتی بوف کور نوشته صادق هدایت

کتاب یکی از وسیله‌های سرگرم کننده است که علاوه بر سرگرمی فواید زیادی برای انسان دارد از جمله یاد دادن موادردی که بلد نیست، و آموختن تجارب فراوان ، که می‌توان از این تجارب در زندگی استفاده کرد. کتاب صوتی نیز یکی از ابزارهای سرگرمی محسوب می‌شود ولی از این سرگرمی می‌توان در هر مکانی استفاده کرد و از آن بهره بسیار زیادی برد. با دانلود کتاب صوتی می‌توانید در هر شرایطی کتاب را همراه خود داشته باشید. در این مطلب از  مجله بانوان صورتی‌ها همراه ما باشید تا با هم به کتاب کتاب صوتی بوف کور نوشته صادق هدایت گوش فرا دهیم.

کتاب صوتی بوف کور

کتاب صوتی بوف کور نوشته صادق هدایت

خلاصه‌ای از کتاب صوتی بوف کور:

کتاب صوتی بوف کور نوشته صادق هدایت که این کتاب یکی از نوشته‌های زیبای صادق هدایت است و به چند زبان از جمله انگلسی و فرانسه ترجمه شده است. این کتاب یک رمان است که از زبان راوی رمان بیام می‌شود. به کتاب صوتی بوف کور گوش فرا دهید و از آموزه‌های این کتاب بهره‌مند شوید.

بخشی از کتاب صوتی بوف کور:

دختر درست در مقابل من واقع شده بود، ولی به‌نظر می‌آمد که هیچ متوجه اطراف خودش نمی‌شد. نگاه می‌کرد، بی‌آنکه نگاه کرده باشد؛ لبخند مدهوشانه و بی‌اراده‌ای کنار لبش خشک شده بود، مثل این‌که بفکر شخص غایبی بوده باشد – از آن‌جا بود که چشم‌های مهیب افسونگر، چشم‌هایی که مثل این بود که بانسان سرزنش تلخی می‌زند، چشم‌های مضطرب، متعجب، تهدیدکننده و وعده دهنده او را دیدم و پرتو زندگی من روی این گوی‌های براق پرمعنی ممزوج و در ته آن جذب شد – این آینه جذاب همه هستی مرا تا آنجایی‌که فکر بشر عاجز است به خودش می‌کشید – چشم‌های مورب رکمنی که یک فروغ ماورا طبیعی و مست کننده داشت، در عین حال می‌ترسانید و جذب می‌کرد، مثل این‌که با چشم‌هایش مناظر ترسناک و ماورا دیده بود که هر کسی نمی‌توانست ببیند؛ گونه‌های برجسته، پیشانی بلند، ابروهای باریک به هم پیوسته، لب‌های گوشتالوی نیمه باز، لب‌هایی‌ که مثل این بود تازه از یک بوسه گرم طولانی جدا شده ولی هنوز سیر نشده بود. موهای ژولیده سیاه و نامرتب دور صورت مهتابی او را گرفته بود و یک رشته از آن روی شقیقه‌اش چسبیده بود – لطافت اعضا و بی‌اعتنایی اثیری حرکاتش از سستی و موقتی بودن او حکایت می‌کرد، فقط یک دختر رقاص بت‌کده  هند ممکن بود حرکات موزون او را داشته باشد.

به کتاب صوتی بوف کور نوشته صادق هدایت در شش قسمت زیبا گوش فرا دهید:

قسمت اول از دانلود کتاب صوتی:

قسمت دوم از کتاب صوتی بوف کور:

قسمت سوم:

قسمت چهارم کتاب صوتی بوف کور:

قسمت پنجم از  دانلود کتاب صوتی:

قسمت ششم کتاب صوتی بوف کور:

امیدواریم از گوش دادن به کتاب صوتی بوف کور لذت برده باشید.

17 دیدگاه برای “کتاب صوتی بوف کور نوشته صادق هدایت

 1. A.Aryaee گفته:

  این کتاب عالیه ،حتما بخونیدش،میشه کتاب پیام کافکا رو هم بذارید؟

 2. دختر باران گفته:

  فوق الهادست این رمان..به همه پیشنهاد میکنم گوش کنن یا مکتوبش رو بخونن

 3. mohanna گفته:

  من این کتابوخوندم,کاش کتاب های صوتی تون امکان ذخیره کردن هم داشت

 4. محیا/n گفته:

  خیلی قشنگ بود قلم صادق هدایت بی نظیره کتاب هاتون همیشه فوق العادست من مجله صورتی هارو بیشتر بخاطر کتاب هاش دنبال می کنم?

 5. محیا گفته:

  لطفا کتاب سیزده دلیل برای اینکه رو هم بزارید من فیلمش رو دیدم خیلی قشنگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.