div class="yn-bnr" id="ynpos-2473">
دانلود رمان گناه می کنم تو را به صورت رایگان

دانلود رمان گناه می کنم تو را

رمان‌ها می‌توانند نشان دهنده وجهه‌هایی از زندگی ما باشند و این خود می‌تواند دلیل بسیار بزرگی بر این باشد که ترجبح می‌دهیم هر از گاهی رمانی انتخاب کرده و بخوانیم. رمانی که در این مطلب از مجله صورتی‌ها برای شما همراهان گرامی آماده شده است چنین محتوایی دارد. رمان گنام می‌کنم تو را نوشته خانم شیدا زارعی رمانی است با ژانری اجتماعی عاشقانه که به صورت کامل در زیر به معرفی آن خواهیم پرداخت. برای دانلود رمان گناه می کنم تو را نیز می‌توانید به انتهای مطلب بروید.

رمان گناه می‌کنم تو را

رمان گناه می‌کنم تو را

رمان گناه می‌کنم تو را دارای ژانری اجتماعی عاشقانه بوده و به قلم شیدا زارعی نوشته شده است. شما می‌توانید قبل از دانلود این رمان خلاصه و قسمتی از آن را که در بخش‌های پایین برایتان آماده کرده‌ایم مطالعه کرده و اگر مورد پسند بود از لینک قرار داده شده در انتهای مطلب به صورت کاملا رایگان رمان را دانلود نمایید.

خلاصه رمان گناه می‌کنم تو را

خلاصه رمان گناه می‌کنم تو را:

جانا، دختری است که چرخ فلک او را مجبور می‌کند تا تن به عقد مردی از جنس ثروت و پول بدهد. اما زندگی باب میل او نیست تا این که لب به سیب ممنوعه‌ی شیطان می‌زند و همان جا قلبش به تسخیر لب‌های ممنوعه‌ شیطان زندگی‌اش در می‌آید. عشقی ممنوعه، آمیخته به پاکى و گناه، پر از فراز و نشیب و غیر قابل پیش بینی. برای خواندن کامل این رمان می‌توانید به انتهای مطلب مراجعه نمایید.

بخشی منتخب از گناه می‌کنم تو را

بخشی از رمان گناه می‌کنم تو را:

صدایش پا می‌گذارد روی اعصاب نداشته‌ام:
_دِ عزیز من، من اگه جون می‌کنم و شب و روز مثل ربات کار می‌کنم به خاطر زندگیمونه، به خاطر خودمون…
دوست ندارم فردا پس فردا بچه‌هامون که به دنیا اومدن ندار باشن و حسرت خیلی چیزا رو بخورن… من اگه دارم تو اون شرکت بی‌صاحب جون می‌کنم واسه خاطره توئه که همه چی واست فراهم باشه؛ خونه، ماشین، طلا…خوشم
نمیاد بریم زیر منت مامان بابام.
موهایم را چنگ زدم و با کلافگی گفتم:
_بسه سمیر! هزار بار این حرفا رو مثل چکش کوبیدی تو سرم.
با دو قدم خودش را به من رساند. اخم داشت وعصبی بود! دستم را گرفت و با حرص فشرد.
_میگی چرا از صبح تا شب کار می‌کنی و حواست به زندگیت نیست. ناراحتی چرا خودمو تو کارم غرق کردم و … .

امیدواریم از خواندن رمان گناه می کنم تو را لذت برده باشید. اگر نکته نظر خاصی در مورد این رمان دارید خوشحال می‌شویم در بخش نظرات بیان کنید.