مجله صورتی‌ها

 
دانلود رمان گردون

دانلود رمان گردون

معمولا هر رمانی با توجه به سلیقه‌ی نویسنده‌ی، نوشته می‌شود که ممکن است برخی مواقع کاملا تخیلی ویا مطابق با واقعیت و یا ترکیبی از هر دو باشد. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان گردون که یک رمانه عاشقانه تاریخی است را برای شما آماده کرده‌ایم. رمان گردون رمانی خواندنی است که خواندن آن را به همه پیشنهاد می‌دهیم.

دانلود رمان گردون

دانلود رمان گردون

خلاصه‌ای از رمان گردون:

داستان رمان داستان زندگی آدرین جوانی زخم خورده است. او نه تنهاب یک زخم بلکه هزاران زخم بر قلب خود دارد که این زخم‌ها تنها به خاطر جرم بی‌گناهی اوست. آدرین برای انتقام این زخم‌ها همراه دوستانش روانه‌ی سرزمینی به نام پارت می‌شود چرا که خون پارتی مسبب دردها و زخم‌هایش شده است اما سرنوشت بازی دیگری با او می‌کند و با گردون عشق دل و دین او را می‌رباید.

دانلود رمان گردون

قسمت کوتاهی از رمان گردون:

آدرین سر به زیر انداخت. بغضی که در گلویش بود، قلبش را به درد می‌آورد .اما آرتمیس می‌خواست کاری کند که امیدوار بود برایش سودمند باشد .دیگر هیچ یک چیزی نگفتند. آدرین تنها با بغضش می‌جنگید .او هرگز مرد بی‌احساسی نبود؛ بلکه بیش از هر کسی احساسات را درک می‌کرد؛ اما همیشه موقعیت را درک می‌کرد و با توجه به آن، احساساتش را بروز می‌داد. نفرتش را در دل نگاه داشته بود و بروزش نمی‌داد تا زمان انتقامش؛ اما این عشق نمی‌گذاشت خوددار باشد. بغضی که بر گلویش چنگ می‌انداخت می‌خواست آب شود و از چشمانش فرو ریزد؛ اما آدرین مغرورانه می‌جنگید. به یاد آورد آخرین باری که اشک ریخت چهارده سالگی‌اش بود که از سرمای بسیار می‌لرزید و اشک م‌یریخت؛ اما از آن پس، خواست قوی باشد؛ بنابراین اشکی نریخت. البته اشک به چشمانش آمد، چشمانش پر شد؛ اما هرگز آن سد را نشکست و حال این عشق چگونه سدهای مقاومتش را می‌شکست. سر به زیر انداخت و دو قطره اشک از چشمانش بر روی چمن‌های کوتاه و خشکیده‌ی زمین افتاد. می‌خواست باز هم گریه کند؛ اما دیگر بس بود. به چمن‌های سبز زیر پایش نگریست که انتهای‌شان به زردی گراییده بود. باید بازمی‌گشت؛ بنابراین گفت:

– بانو، وقت رفتن است.

لینک دانلود رمان گردون:

دانلود با لینک مستقیم

منبع این مطلب: نگاه دانلود
نوسنده رمان: ❤Fatemeh-D❤ کاربر انجمن نگاه دانلود

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها