دانلود رمان عاشقانه پاییز آغاز زندگی است

دانلود رمان پاییز آغاز زندگی است

معمولا رمان‌هایی با ژانر عاشقانه طرفداران بسیاری در میان دختران و بانوان دارند. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها رمان پاییز آغاز زندگی است را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم. این رمان نیز موضوعی عاشقانه دارد. برای دانلود رمان پاییز آغاز زندگی است می‌توانید به انتهای مطلب مراجعه کنید.

دانلود رمان پاییز آغاز زندگی است

دانلود رمان پاییز آغاز زندگی است

خلاصه‌ای از رمان پاییز آغاز زندگی است:

داستان این رمان قصه‌ی زندگی دختری است از جنس ناب محبت، محبتی که هیچ‌گاه پوششی از منت را به خود ندیده است، دختری که مادرش او را مادری زاده و او مادرانه برای تمام انسان‌های زندگی‌اش می‌بارد، او دختری است که دل خود را به محبت خدای خود سپرده است و دست در دست خدای خود قدم برمی‌دارد و با لبخندی بر چهره‌ی نورانی خود تاریکی و تنهایی اطرافیانش را روشن می‌کند، وجود این دختر هم‌چون سرپناهی برای همه اطرافیانش است، اما، اما همیشه زندگی بر یک حال نمی‌ماند، دست سرنوشت تیرگی‌هایی را برای این دختر نوشته است اما این دختر با تیرگی‌ها چه کار خواهد کرد.

قسمتی از رمان پاییز آغاز زندگی است:

قسمتی از رمان پاییز آغاز زندگی است

با صدای زنگ در، قوتی دوباره گرفت و به سمت آیفون پرواز کرد. مدل زنگ زدنش را می‌شناخت. در را باز کرد و همان‌جا از دیوار گرفت و سعی کرد بایستد. مادر محمد به داد پاهای بی‌جانش رسید و زیر بغلش را گرفت و روی مبلی نشاند و در حالی‌که قربان صدقه‌اش می‌رفت کمی چای را با قند شیرین کرد و به خوردش داد و نگار دائم فکر می‌کرد پس کجا ماند این دختر که این‌ها هنوز صدای‌شان بالا است. به ناگاه در باز شد و عماد خود را داخل انداخت. ظاهرش از آخرین باری که او را دیده بود هم افتضاح‌تر بود. عرق سردی پشتش شروع به راه گرفتن کرد و تمام عضلاتش سفت شدند انگار. پشت سر عماد حاج رسول و سرهنگ وارد شدند و قبل از این‌که حرفی بزنند عماد شروع به صحبت با نگار کرد: آخه نگار من چرا این‌طوری می‌کنی؟! من دوستت دارم. من نمی‌ذارم این پسر حاجی بیاد تو رو ببره… اصلا ببره که چی؟ تو گنجشک خونه‌ی منی… کلمه‌ی گنجشک که از دهان عماد بیرون آمد قلب نگار انگار کمی لرزید و از آن بیشتر ترسید! محمد فکش را روی هم فشار می‌داد و خواست چیزی بگوید که حرفش با صدای محکم دختری در دهانش ماند: مشکل همین جا است.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان پاییز آغاز زندگی است:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.