مجله صورتی‌ها

 
دانلود رمان هاش

دانلود رمان ترسناک هاش

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان هاش با ژانری ترسناک و عاشقانه را برای کاربران کتاب‌خوان مجله آماده کرده‌ایم که امیدواریم با مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از رمان هاش، آن را پسندیده و دانلود کنید. لینک دانلود رمان هاش مستقیم و رایگان می‌باشد.

دانلود رمان هاش

دانلود رمان هاش

خلاصه‌ای از رمان هاش:

داستان رمان هاش درباره‌ی زندگی دختری به نام هانا است که یک خواهر کوچک‌تر از خود به نام سوزان دارد. سوزان و هانا پدر و مادر خود را از دست می‌دهند و مجبور می‌شوند به یک محله‌ی فقیرنشین بروند. در این میان هانا با پسر شریک پدرش به نام مایکل ازدواج می‌کند. بعد از ازدواج هانا وارد خانه‌ای می‌شود که جن‌ها هانا را تحت تسلط خود قرار می‌دهند بعد از این اتفاق مایکل سعی می‌کند همسر خود هانا که از ۱۰ سالگی عاشق او است را از حسار آن جن‌ها آزاد کند ولی با اتفاقاتی رویرو می‌شود.

دانلود رمان هاش

قسمت کوتاهی از رمان هاش:

سرم به شدت درد می‌گرفت. وقتی بیدار شدم فهمیدم توی اتاقک تاریک و خاک گرفته هستم. نیم‌خیز شدم و دستم رو روی شقیقم گذاشتم و فشارش دادم. یادم می‌اومد وارد کمد هانا شدم. در واقع هانا منو کشید تو. سریع از جام بلند شدم. هانا کجا است؟ اون فرد واقعا هانا بود. دست و پام باز هم لرزید. عرق سردی روی پیشونیم نشست. خواستم قدم از قدم بردارم که پام خورد به یک شی. نشستم و با دستم کف زمین رو گذشتم. اه چقدر خاک. اول دستم به یک شی خورد. نفهمیدم چیه. بعد دستم رو کمی بردم اون طرف‌تر که دستم خورد به یک دست‌گیره. با دستم دست‌گیره رو کشیدم ولی دریغ از یک تکون. صدای جیر جیر اومد. سریع چیزی که اول دستم بهش خورد رو برداشتم و گذاشتم توی جیبم و بلند شدم. به اطراف نگاه کردم. روی تمام وسایل پارچه‌ی سفید کشیده شده بود. دوباره صدایی اومد. این دفعه صدای یک زن خسته:

-مایک

به طرف صدا برگشتم. جلوم فقط یک وسیله‌ی بلند بود که روش پارچه کشیده بودن. انتظار کشیدم تا دوباره یه صدایی بیاد. داشتم ناامید می‌شدم که پارچه‌ی رو به روم تکونی خورد و تا نیمه کنار رفت. روی کمرم عرق سردی نشسته بود. یه قدم عقب‌تر رفتم. زیر پرده یه آیینه بود. پرده اروم اروم داشت کنار می‌رفت که یک دفعه نوری به داخل اتاقک افتاد و هانا تو چارچوب در ظاهر شد.

لینک دانلود رمان هاش:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها