دانلود رمان نقاش مزاحم

دانلود رمان نقاش مزاحم

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان نقاش مزاحم با ژانری طنز و عاشقانه را آماده کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از این رمان، با موضوع آن بیشتر آشنا شوید.

دانلود رمان نقاش مزاحم

دانلود رمان نقاش مزاحم

خلاصه‌ای از رمان نقاش مزاحم:

داستان رمان نقاش مزاحم داستان زندگی دختری مغرور و خشک و پسری شاد و شیطان است. پسر قصه‌ی ما توی بازی جرات و حقیقت، جرات را انتخاب می‌کنه و یکی از دوستاش ازش می‌خواهد که مزاحم دختری به نبم رائیکا بشه… که در این مسان اتفاقاتی برای مهراد و رائیکا می‌افتد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

باغ ممنوعه، رمانی متفاوت و خواندنی

[/box]

خلاصه‌ای از رمان نقاش مزاحم

قسمت کوتاهی از رمان نقاش مزاحم:

مهراد بیشعور خیلی خر است. همونطور که با چاقو به طرف برگ‌های که روش نوشته بودم مهراد بیشعور خر است، سوراخ سوراخش می‌کردم و با تیزی‌های دیگه به سمت برگه پرتاب می‌کردم. اعصابم بهم ریخته از دست امین سمج و مهراد مزاحم، دلم نمی‌خواد هیچ‌کدوشون تو زندگیم باشن. البته مهراد رو که استثنا قائل می‌شم، چون منو می‌خندونه ولی امین رو دلم می‌خواد سر به تنش نباشه! یه برگه دیگه برداشتم و روش نوشتم امین یعنی الاغ، یعنی موش، یعنی درد و سرطان، یعنی زندگی کردن با امین خر است. امین هر دم می‌پرسه اون پسره کی بود باهاش قرار گذاشتی؟ چشمم روشن نامزدتو ول می‌کنی می‌ری با اون، منم عصبانی شدم با گلدون محکم کوبوندم تو سرش پسره‌ی احمق، الانم بیمارستان تشریف دارن. خیلی خواب داشتم، دلم می‌خواست سرمو بزارم روی بالش و دیگه هیچ‌وقت بیدار نشم. بیخیال فحش دادن به مهراد و امین شدم سرمو گذاشتم روی بالشم تا خوابم ببره. چشام بسته شد، پلک‌هام روی هم افتادن و به خوابی عمیق اما شیرین رفتم. خواب می‌دیدم با مهراد ازدواج کردم، راشا راضیه ولی مامانو بابا راضی نیستن! امین هم سه تا زن گرفته و دماغشم دوباره عمل کرده! یا جد پدربزرگم این چه خوابیه؟! با صدای جیرینگ جیرینگ راشا از خواب بیدار شدم.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان نقاش مزاحم:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

6 دیدگاه برای “دانلود رمان نقاش مزاحم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.