دانلود رمان نفرین قرمز

دانلود رمان نفرین قرمز

رمان‌هایی با ژانر عاشقانه معمولا موردپسند بانوان و دختران ایرانی بوده است. در این مطلب از صورتی‌ها دانلود رمان نفرین قرمز را که ژانری عاشقانه، معمایی و تخیلی دارد آماده کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کنیم بعد از مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از رمان نفرین قرمز، این رمان زیبا را دانلود کرده و بخوانید. با ما همراه باشید

دانلود رمان نفرین قرمز

دانلود رمان نفرین قرمز

خلاصه‌ای از رمان نفرین قرمز:

نفرین، جنگل، شایعه! سه داستان متنفاوت که هر کدام دخترک داستان نفرین قرمز را سوق می‌دهند به راهی که انتهایش نامشخص است. این راه راهی است که دخترک قصه‌ی ما می‌تواند از سختی‌ها رها شود. دخترک در این راه متوجه می‌شود که گاهی زندگی چه‌قدر دشوار است. دخترک داستان طرد می‌شود برای یک نفریت، ولی به راستی دخترک داستان کدام راه را برمی‌گزیند؟ عشق یا آرامش؟

دانلود رمان نفرین قرمز

قسمت کوتاهی از رمان نفرین قرمز:

صدای چنگ و تار و فلوت همه‌ی سالن را در خود فرو برد و چراغ‌ها خاموش شدند. نور فقط در یک قسمت که همه‌ی نوازندگان روی آن ایستاده بودند و می‌نواختند. آوریل نفس عمیقی از سر آسودگی کشید، نمی‌دانست چرا آن‌طور به او خیره شده بود. یعنی برای تالی بود؟ و یک سئوال او را درگیر کرده بود، چرا از نگاهش ناراحت نشد، بلکه انرژی گرفت؟ از آهنگ لبخندی بر روی لبش پدیدار شد و به آهنگ شاد و زیبا گوش نواخت و آن طرف‌تر، زین با فکری آشفته به جلو خیره شده بود و فکر می‌کرد، به این‌که چرا احساس می‌کند باید به آوریل باز خیره شود! لحظه‌ای برگشت و با دیدن لبخند بر روی لب‌هایش، خودش نیز لبخندی زد. لبخندی زیبا، به وسعت سیصد و بیست سال! و ریون از دور شاهد این لبخند بود و دقیقا نمی‌دانست که باید متنفر باشد یا خوشحال! بعد از این‌که موسیقی تمام شد، بالافاصله موسیقی آرامی شروع شد و شمع‌هایی روی زمین روشن شدند و یک قلب بزرگ وسط سالن به وجود آورد. آوریل با دیدنش مبهوت ماند و با جلو آمدن زین و درخواست رقص، گویا دیگر قدرت تشخیص از آوریل گرفته شده بود و وقتی به خود آمد که وسط قلب ایستاده بودن و هر دو با گیجی به هم نگاه می‌کردند! آوریل تا به حال نرقصیده بود و زین هر سال این‌کار را کرده بود ولی امسال گویا اضطراب داشت! زین آرام دستانش را دور کمر باریک آوریل چرخاند و آوریل هم ناچارا دستش را دور گردن زین انداخت و از حرکت‌های زین پیروی کرد، زین زمزمه کرد:

_اون همه تلافی کردی، می‌تونم الان کاری کنم هوش از سرت بپره!

لینک دانلود رمان نفرین قرمز:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها