مجله صورتی‌ها

 
دانلود رمان نبات و بادام تلخ

دانلود رمان نبات و بادام تلخ

مطالعه و خواندن رمان‌هایی با ژانر متفاوت و حذاب می‌تواند برای کسانی که همیشه رمان‌‌های یکسان می‌خوانند بسیار جذاب و زیبا باشد. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها رمان نبات و بادام تلخ با ژانری ماجراجویانه را آماده کرده‌ایم که امیدواریم این رمان را بپسندید. بهتر است پیش از دانلود رمان نبات و بادام تلخ خلاصه‌ی از آن را مطالعه کنید.

دانلود رمان نبات و بادام تلخ

دانلود رمان نبات و بادام تلخ

خلاصه‌ای از رمان نبات و بادام تلخ:

داستان رمان نبات و بادام تلخ مربوط به چندین سال پیش است که در شهر کوچکی در غرب کشور رخ می‌دهد. دو مادر به طور پنهانی و اجبار فرزندان تازه متولد شده خود را با هم جابه‌جا می‌کنند و به هم قول می‌دهند که هر چه زودتر فرزندان خود را پس بگیرند. اما یکی از مادران سر قول خود باقی نمی‌ماند و این دو کودک با بازی‌های روزگار متوجه ماجرا می‌شوند.

دانلود رمان نبات و بادام تلخ

قسمت کوتاهی از رمان نبات و بادام تلخ:

دقایق پایانی کلاس بود که عباس از نبات خواست اسلایدهایش را نمایش دهد. ساعت کلاس پایان یافت و دانشجویان در گروه‌های دو الی چند نفره، از کلاس خارج می‌شدند. نبات مشغول جمع‌آوری اسلایدها از روی میز بود. عباس دست دراز کرد تا کیف خود را از روی میز بردارد که باعث پرت شدن یکی از اسلایدها روی زمین شد. عباس و نبات، هم‌زمان خم شدند که اسلاید را بردارند که به دلیل نزدیک‌تر بودن، عباس زودتر آن را برداشت، سربلند کرد که آن را روی میز بگذارد بی‌خبر از آن که سر نبات در ده سانتی‌متری سر خودش است. پس سرش با چانه‌ی نبات برخورد سختی کرد. آه نبات از نهادش بیرون آمد و با دست چانه‌اش را محکم گرفت. عباس هم که قدری سرش درد گرفته بود آخ کوتاهی گفت. نبات به عادت دیرینه؛ دستان خود را بلند نمود تا لحظه‌ای بر ناحیه دردناک سر او قرار دهد که تازه متوجه حرکت ناخود آگاه خود گردید و سریع عقب کشید. همین مانده بود که بگوید “دستان گرمی دارد و درد را با سر انگشتانش فراری می‌دهد” تا باز باعث سرگرمی و تمسخر شود؛ لذا ساکت ماند. عباس هم متوجه حرکت اضافه ولی کوتاه نبات شد ولی سعی کرد خون‌سرد باشد.

لینک دانلود رمان نبات و بادام تلخ:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها