دانلود رمان عاشقانه و اجتماعی من و اون 

دانلود رمان من و اون

یک نویسنده‌ی خوب برای خلق رمانی بی‌نظیر زحمات زیادی می‌کشد و زمان زیادی را برای این کار صرف می‌کند و دوست دارد که نتیجه‌ی این زحمات را دیده و مخاطبان زیادی را جلب رمان خود کند تا بتواند هنر نویسندگی خود را به مخاطبان خود ثابت کند. در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز دانلود رمان من و اون نوشته‌ی صبا کاظمی را آماده کرده‌ایم که امیدواریم این رمان زیبا را بپسندید. پیش از دانلود رمان من و اون می‌توانید خلصه‌ای از آن را مطالعه کنید.

دانلود رمان من و اون

دانلود رمان من و اون

خلاصه‌ای از رمان من و اون:

داستان رمان درباره‌ی زندگی دختری به نام سوگند از طبقه اجتماعی بسیار بالا است که در یک خانواده ۵ نفری زندگی می‌کند این دختر قصه ما در دانشگاه با پسری به نام امیر حسین آشنا می‌شود که رسیدن این دو به هم مشکلات زیادی به وجود می‌آید.

قسمتی از رمان من و اون:

یادم رفت معرفی کنم سوگند بهمن‌پور بیست و سه ساله دانشجو پزشکی هستم مجرد. سپهر برادرمه سی ساله مهندس عمران مجرد و یه شرکت ساختمون سازی داره.سیما خواهرم بیست و هشت ساله وکیل متهل یه پسر داره به اسم ارمین دو سالشه سیما تازگی دوباره شروع به کار کرده به خاطر بچه کار نمی‌کرد. پدربزرگم توشمال خان بوده و بابام به خاطر مامانم اومده تهران پولدار بودنمون از دوران پدربزرگمه الان پدرم کارخونه داره و از نظر مالی هیچ مشکلی نداریم خونمون دوبلکس هست و اتاق هممون جز خدتم‌کارایی که همیشه تو خونن بالا هست زیر زمین هم باشگاه ورزشی داریم و همیشه اونجا ورزش می‌کنم.

رفتم تو اتاقم اهل ارایش نیستم فقط یکم ریمل و خط چشم و رژلب که ازحالت روح بودن دربیام چون خیلی سفید و بورم از کمد یه مانتو آبی نفتی و شلوار و مقنعه مشکی برداشتم پوشیدم و سویچ ماشینمو برداشتم رفتم پارکینگ ماشین قبلیم پورشه آلی بود ولی واسه تولدم بابام بی اموه شاستی بلند مشکی گرفت بیشتر مواقع با ماشین جدیدم می‌رم شاستی بلند بیشتر دوست دارم کیفمو انداختم رو صندلی شاگرد راننده و کمربندمو بستم و اهنگ پلی کردم وراه افتادم. ترافیک همش به کنار جا پارک پیدا کردن به کنار همیشه غصم می‌گیره بالاخره چهار تا کوچه پایین‌تر ماشین رو پارک کردم و رفتم سره کلاس پیش الناز نشستم الناز رو از دبیرستان تو کلاسای تست می‌شناسم ازطبقه اجتماعی متوسطه ولی برام اخلاقش مهمه که همه جوره باهامه دخترساده‌ای هست موهاش خرمایی چشمای سبز و بینی قلمی قدش متوسطه البته نسبت به من چون من بسکتبال کار کردم قدم بلنده یک مترو هشتاد و هفت سانتی‌متر هستم.

لینک دانلود رمان من و اون:

دانلود با لینک مستقیم

مطلب “دانلود رمان من و اون: به پایان رسید امیدواریم از خواندن این رمان عاشقانه و اجتماعی لذت برده باشید. ممنون از همراهی شما عزیزان

1 دیدگاه برای “دانلود رمان عاشقانه و اجتماعی من و اون 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.