دانلود رمان منحوس

دانلود رمان منحوس

مطالعه رمان‌های متفاوت با ژانری ترسناک و معمایی می‌تواند برای هر شخصی لذت‌بخش بوده و زمان بیکاری افراد کتابخوان را به خوبی پر کند. به همین سبب در این مطلب از صورتی‌ها دانلود رمان منحوس با ژانری ترسناک را آماده کرده‌ایم. برای آشنایی بیشتر با موضوع این رمان می‌توانید در ادامه خلاصه و قسمت کوتاهی از  آن را مطالعه کنید.

دانلود رمان منحوس

دانلود رمان منحوس

رمان منحوس با ژانری ترسناک و معمایی توسط نویسنده جوان مینو در ۱۲۰ صفحه نوشته شده است که امیدواریم با مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از این رمان، رمان منحوس را دانلود نمایید.

خلاصه‌ای از رمان منحوس:

دانلود رمان منحوس

داستان رمان منحوس داستان زندگی پسری ۱۹ ساله به نم امیرعلی است که دانشجوی رشته‌ی حقوق در دانشگاه تهران می‌باشد. مادر امیرعلی، زمانی که او پنج ساله بود بنابه مسائلی خودکشی می‌کند و بعد از پدر امیر علی همراه با فرزندش به تهران مهاجرت کرده و در آن‌جا ساکن می‌شوند. پدر امیرعلی به شغل جن‌گیری مشغول است و امیرعلی نیز به این کار روی آورده و در هنگام کار حوادثی برای امیرعلی در خانه و در هنگام جن‌گیری اتفاق می‌افتد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

دانلود رمان عاشقانه و پلیسی بوی خون

[/box]

قسمت کوتاهی از رمان منحوس:

دانلود رمان منحوس

با فشار من پسره با صورت افتاد رو زمین! یه لحظه قالب تهی کردم، چند قطره خونم با افتادنش پاشید رو زمین! با پاهای لرزون رفتم و زانو زدم کنارش، آروم با دست سرش و برگردوندم با دیدن قیافش به عقب خیز برداشتم! قلبم شروع کرد به تپش، پسره پوست صورتش کلا کنده شده بود و پر از خون بود، مات نگاش کردم. اما به خودم اومدم و بلند شدم، سریع دوییدم و از در رفتم بیرون؛ سرعتم و بیشتر کردم و رسیدم به ماشین. سوئیچ و از تو جیبم دراوردم و سوار شدم. ماشین و روشن کردم و
سریع از پارک درش آوردم، از روستا اومدم بیرون. همین جوری تو فکر روندم سمت تهران، لعنتی گند زدم! گند زدم، نتونستم کاری براش کنم خدا! حالا چیکار کنم؟ اگه کسی پیداش کنه؟ اگه من و دیده باشن وقتی از خونش اومدم بیرون؟ اگه بگیرنم و بگن تو کشتیش؟ جواب خانوادش و چی بدم؟ جواب بابام و چی بدم؟ یاد حرف
ارسلان افتادم، منحوس یعنی شوم؛ بد یمن. راستم گفت! من تو دومین جن‌گیریم یکی رو کشتم. همین جوری تو فکر بودم تا رسیدم خونه، ماشین و پارک کردم تو حیاط؛ رفتم خونه، بابام هم بود. برگشت و گفت: – اومدی امیرعلی؟

لینک دانلود رمان منحوس:

دانلود با لینک مستقیم

امیدواریم  این رمان را دانلود کرده و مطالعه فرمایید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز هستیم.

3 دیدگاه برای “دانلود رمان منحوس

  1. melika گفته:

    لطفا اگه جلد دوم هم دادن بزارید
    خیلی هیجانی و بااااحال
    پیشنهاد ویژس

  2. آنجل گفته:

    جلددوم رو بزاریدلطفا اینکه یه رمان رونصفه بخونه ادم ظلمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.