دانلود رمان مرگ مرا باور کن

دانلود رمان مرگ مرا باور کن

در این مطلب از صورتی‌ها  رمانی را با ژانر تخیلی و ترسناک با عنوان مرگ مرا باور کن آماده کرده‌ایم که توصیه می‌کنیم خلاصه و قسمتی از رمان را بخوانید تا با رمان آشنا شوید. برای دانلود رمان مرگ مرا باور کن با انتهای مطلب مراجعه کنید.

دانلود رمان مرگ مرا باور کن

دانلود رمان مرگ مرا باور کن

خلاصه‌ای از رمان مرگ مرا باور کن:

داستان رمان داستان زندگی دختری است که از دوران کودکی از مهر و محبت پدرانه دور بوده و حالا بعد از چندین سال پدرش می‌خواهد او را ببیند. اما با ورود او به زادگاهش، دنیای تاریکی او را به سمت خود فرا می‌خواند. مرگ حوالی زندگی دخترک پرسه می‌زند. زمزمه‌هایی او را به سمت بیراهه‌ها می‌کشند و لبخند مرگ او را به آغوش خود دعوت می‌نماید.

دانلود رمان مرگ مرا باور کن

قسمتی از رمان مرگ مرا باور کن:

پدر، پدر، پدر !سال‌ها می‌گذره و من بعد از مدت‌ها است که به دیدن پدرم می‌ام. طبق گفته‌ی مادربزرگ، من از او تنها اسمی که تو شناسنامه‌م ثبت شده، دارم. توسکانی، شهری که من در اون تنها متولد شده‌م و مابقی گذر عمرم رو تو شهری دورتر از این‌جا سپری کردم. همه‌ی این گفته‌ها رو از زبون مادربزرگ شنیده بودم. من چیزهای کمی از مادرم می‌دونم. وقتی اون رفت، من یه کودک چهار یا پنج ساله بودم؛ کودکی که خاطرات مادرش رو مثل گنج تو قلبش نگه داشته بود .مادرم تو ایتالیا بزرگ شده و من هم اینجا به دنیا اومدم؛ ولی این اولین باره بعد از تولدم به ایتالیا برمی‌گردم. وقتی مادرم مریض شد، پدرم تصمیم گرفت من خارج از ایتالیا بزرگ بشم. مادربزرگم من رو از ایتالیا برد. من با مادربزرگم زندگی می‌کردم تا زمانی که آلزایمر گرفت؛ آدم‌ها رو اشتباه می‌گرفت و خاطراتش رو با هم قاتی می‌کرد و در نهایت کارش به بیمارستان کشید و من به یه مدرسه‌ی شبانه روزی رفتم. مادرم خواستگار ایتالیایی داشت؛ اما عاشق پدر انگلیسی من که تو آرتزو ایتالیا به دنیا اومده بود، شد؛ اما مادربزرگ رز نتونست کار پدرم رو تحمل کنه و به آمریکا برگشت. نمیدونم چرا؟ و حالا من بعد از سال‌ها دارم به زادگاهم برمی‌گردم.

با توقف اتوبوس از افکارم جدا می‌شم. الساندرو هنوز تو گوشم فریاد می‌کشید، من همیشه نگران حنجره‌ی اون بودم .هندزفری رو از گوش‌هام بیرون می‌کشم و کش و قوسی به تن خشک شده‌م می‌دم. ساعت‌ها میشد که خودم رو با آهنگ و کتاب خوندن مشغول کرده بودم و اهمیتی به فضای شلوغ و پر سر و صدای اتوبوس نمی‌دادم.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان مرگ مرا باور کن:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.