دانلود رمان لبخند های آبنباتی

دانلود رمان لبخند‌ های آبنباتی

صورتی‌ها: یکی از بهترین و مفیدترین کارهایی که می‌توانید در اوقات فراغت و آزاد خود انجام دهید، مطالعه  کتاب و رمان است که هم یک سرگرمی بسیار خوب است و هم این‌که با مطالعه کتاب به اطلاعات عمومی شما افزوده می‌شود. اگه دوست ندارید کتاب‌های علمی و درسی بخوانید بهترین گزینه برای شما می‌تواند مطالعه رمان باشد. در این مطلب من برایتان یک رمان جدید به نام رمان لبخند‌ های آبنباتی آماده کرده‌ام. برای دانلود رمان لبخند های آبنباتی در آخر مطلب روی “دانلود با لینک مستقیم” کلیک کنید.

دانلود رمان لبخند های آبنباتی

دانلود رمان لبخند‌ های آبنباتی

خلاصه‌ای از رمان لبخند های آبنباتی:

داستان رمان لبخند های آبنیاتی داستانی در مورد دختری است که به تازگی خانواده خود را از دست داده اما سرنوشت از نوشتن آینده‌ی این دختر صرف نظر نمی‌کند و هویت واقعی‌اش را به او نشان می‌دهد، هویت این دختر هویتی بسیار مرموز است، اما زندگی تازه زیبایی هایی برای او به همراه دارد که شاید این زیبایی عشق باشد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

نفرین قرمز

[/box]

دانلود رمان لبخند‌ های آبنباتی

قسمت کوتاهی از رمان لبخند های آبنباتی:

کش و قوصی به بدنم دادم و با حسرت، به آیلار و بیتا که روی تخت خوابیده بودن چشم دوختم! اصلا به خوابیدن روی زمین عادت نداشتم! زمانی که روی زمین می‌خوابیدم، فردای همون روز؛ کمر درد، امونم رو می‌برید، با حرص از جا بلند شدم و خواستم بالشت‌ام رو جابه جا کنم که نور آباژور، قطع شد. به خشکی شانس! الان وقت برق رفتن بود؟ صدای رعد و برق و شرشر بارون، ترس به اندامم می‌انداخت، مخصوصا اینکه صدای خنده‌های ملیحی به گوشم می‌رسید. با ترس، نفس نسبتا عمیقی کشیدم و از جا بلند شدم.

صدای رعد و برق شدیدتر شد و صدای خنده واضح‌تر، آب دهنم رو قورت دادم و از اتاق بیرون اومدم. پنجره‌های جوبی، از شدت باد؛ با صدای مهیبی باز شدن، تموم تلاشم برای جیغ نزدن، بی‌نتیجه موند، اما چیزی نگذشت که، دست‌های قدرتمندی، جلوی دهنم رو گرفت و جیغم رو خفه کرد، به وضوح لرزش هیستریک بدنم رو حس می‌کردم، آب دهنم رو قورت دادم و دست‌هامو با لرز بالا آوردم! لب‌هاشو کنار گوشم قرار داد و آروم گفت: – هیس! آروم باش! منم…

دانلود رمان لبخند‌ های آبنباتی

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان لبخند های آبنباتی:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

5 دیدگاه برای “دانلود رمان لبخند های آبنباتی

  1. زهرا گفته:

    این رمانه رو من دو ماه پیش از گوگل دانلودش کردم وخوندمش واقعا قشنگ بود

  2. عایشه گفته:

    سلام خدا قوت خسته نباشی آیدا جونم?
    میشه رمان های بیشتری بزاری همه ی رمان ها عالی هستن واقعا با گذاشتین چنین رمان های سنگ تموم گذاشتین ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.