دانلود رمان قرار ما انتقام بود نه عشق

دانلود رمان قرار ما انتقام بود نه عشق

دانلود رمان عاشقانه

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز دانلود رمان قرار ما انتقام بود نه عشق را آماده کرده‌ایم که امیدواریم بپسندید و از قلم این نویسنده لذت ببرید. همراه ما باشید. این رمان موضوعی عاشقانه دارد.

دانلود رمان قرار ما انتقام بود نه عشق

دانلود رمان عاشقانه قرار ما انتقام بود نه عشق

خلاصه‌ای از رمان عاشقانه، قرار ما انتقام بود نه عشق:

داستان رمان درباره‌ی پسری به اسم آراد است که می‌خواهد از خانواده‌ای انتقام بگیرد و به خاطر انتقام گرفتن نقشه‌ای می‌کشد تا با اذیت کردن دختر خانواده پدرش را اذیت کند تا انتقام بگیرد. اما در این بین عاشق دختری می‌شود که…..

قسمتی از رمان عاشقانه قرار ما انتقام بود نه عشق:

با صدای زنگ ساعت بی‌حوصله از خواب بیدار شدم و به خودم بد و بیراه گفتم که چرا ساعت کوک کردم ساعت و خفش کردم و باز خوابیدم ولی یک دفعه صدای مامان اومد.

مامان: طناز مامان جان دانشگاهت دیر شد هاااا

همین کافی بود تا من تو جام سیخ شم و به ساعت نگاه کنم واااای خدا جون ساعت ۸:۴۳ دیرم شد حالا چه گلی به سرم بگیرم ؟ تند لباسامو پوشیدم و روی نرده پله‌ها نشستم و با یه یوهو پیش به سوی در وقتی رسیدم پایین که دیدم مامان گفت: آخه دختره‌ی ورپریده این چه کاریه که می‌کنی؟ می‌افتی دست و پات می‌شکنه جواب اردشیر (پدرم) چی بدم می‌دونی بفهمه واسه سوگلیش اتفاقی افتاده دیگه زنده نمی‌مونم ای خدااااا منو بکش . پریدم لپ تپل مادرمو بوسیدم و گفتم الهی من فدای این حرص خوردنت بشم این‌قدر حرص نخور به اندازه‌ی کافی صورتت چروک شده سنت بالاست بیش‌تر از این خودتو اذیت نکن.

ای کاش نمی‌گفتم آخه می‌دونم مامانم به سنش حساسه بیچاره سنی هم نداره الکی جو دادم مامان شروع کرد به جیگ جیگ و دنبال کردن من و فش داد.

مامان: ای دختره چش سفید وایسا وایسا ببینم مگه گیرت نیارم تا این سنت بزرگت کردم حالا می‌گی پیر شدی الهی بمیرم راحت شی که دیدم دست داداش طاها دور گردنش حلقه شد و گفت: ای گیس بریده این‌قدر مامان منو اذیت نکن میام چپو راستت میکنماااااا.

که دیدم مامی گفت: ای فدای پسر خوشگل خودم بشم مگه این‌که تو قدرمو بدونی که چشمم به ساعت افتاد گفتم: ای خاک تو سرت طاها بدو بریم دیرم شد اونم سریع اومد تا منو برسونه .

نشستیم تو ماشین داداشم ضبط روشن کرد که کلا بادم خالی شد این چی بود گوش می‌کرد ؟ چند تاشو عوض کردم رسیدم به اهنگ سالگرد علی بابا من عاشق اهنگ‌های علی بابا بودم که دیدم صدای اعتراض داداش بلند شد چیزی نگفتم شیشه ماشین دادم پایین که یه ماشین که توش پر پسر بود گفت: سلام خوشگله از این چیزا گوش نده برات خوب نیست جوجو و بعد خودشو دوستاش خندیدن

اه چندش برگشتم جوابشو بدم که داداش با عصبانیت گفت : می‌زنی به چاک یا نه بعدم شیش رو داد بالا و اهنگ کلا خاموش کرد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان قرار ما انتقام بود نه عشق:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

امیدواریم با خواندن این رمان لحظات خوبی را سپری کنید.

5 دیدگاه برای “دانلود رمان قرار ما انتقام بود نه عشق

  1. سحر گفته:

    من دانلودش میکنم درسام زیاده ایشالا عید یا تابسون شرو میکنم به خوندش

  2. دخی شیطون گفته:

    رمانش عالیه پیشنهاد می کنم بخونید منونم از آیدا جون ??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.