مجله صورتی‌ها

 
دانلود رمان عهدی که شکست

دانلود رمان عهدی که شکست

در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها برای کاربرانی که به مطالعه رمان علاقه‌مند هستند رمان عهدی که شکست با ژانری اجتماعی را آماده کرده‌ایم. امیدواریم از مطالعه این رمان زیبا لذت ببرید و لحظات خوبی را تجربه کنید. برای دانلود رمان عهدی که شکست می‌توانید به انتهای مطلب مراجعه کنید.

دانلود رمان عهدی که شکست

دانلود رمان عهدی که شکست

خلاصه‌ای از رمان عهدی که شکست:

داستان درباره‌ی زندگی دختری است که طلاق به زندگی‌اش گره خورده است، زندگی‌ای که گذشته است و زندگی که در آن زندگی می‌کند و زندگی آینده‌اش، همسر او متعهد بود که برایش زندگی بسازد ولی عهدی را که بسته بود شکست، ولی…

دانلود رمان عهدی که شکست

قسمت کوتاهی از رمان عهدی که شکست:

مهرداد بعد از خوردن شام خونه‌ی مامان، ما رو خونه گذاشت و خودش هم رفت به مشکلی که براش پیش اومده بود برسه. دریا رو خوابونده بودم و پای تلویزیون نشسته بودم تا مهرداد بیاد. زنگ خونه رو زدند. از چشمی در نگاه کردم، کسی رو ندیدم. شالم رو سرم کردم و چادر پوشیدم. در رو باز کردم که با بسته‌ی کوچیکی جلوی در مواجه شدم. بسته رو برداشتم. دوباره به اطراف نگاه کردم؛ ولی کسی نبود. داخل اومدم و لباس‌هام رو در آوردم. بسته رو برداشتم؛ فرستنده‌ای نداشت. روی اُپن گذاشتمش، شاید برای مهرداد بود؛ ولی مگر حس فضولیم می‌ذاشت؟ به سمتش رفتم و شروع به خوندن روش کردم. گیرنده: کیانا باقری. پس مال منه. بازش کردم، داخلش رو نگاه کردم؛ چند تا عکس بود. بیرون ریختمشون. با دیدنشون اشک توی چشم‌هام حلقه زد. دونه دونه عکس‌ها رو از هم فاصله دادم و تک تکشون رو نگاه کردم. مهرداد با… با یه دختر. چهره‌ی دختر رو نمی‌دیدم؛ ولی مهرداد… باورم نمیشد مهرداد بتونه… عکس‌ها رو زیر و رو کردم. اشک‌هام دونه دونه روی گونه‌ام ریخت. آرنج‌هام رو روی اُپن گذاشتم و سرم رو میون دست‌هام گرفتم؛ اختیاری روی اشک‌هام نداشتم. زمزمه کردم: – شاید…شاید شاگردش باشه.

یکی جوابم رو داد:

– آخه معلمی با شاگردش میره داخل کافی‌شاپ موسیقی یاد بده؟

– ممکنه فتوشاپ باشه.

لینک دانلود رمان عهدی که شکست:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها