دانلود رمان گلبرگ‌های خزان

دانلود رمان گلبرگ های خزان

در این مطلب از مجله صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز رمان تازه و عاشقانه‌ای آماده کرده‌ایم به نام رمان گلبرگ های خزان که با قلمی بسیار روان و زیبا نوشته شده است، پیشنهاد می‌کنیم این رمان زیبا را دانلود کرده و از خواندن آن لذت ببرید. برای دانلود رمان گلبرگ های خزان به انتهای مطلب مراجعه کنید.

دانلود رمان گلبرگ های خزان

دانلود رمان گلبرگ های خزان

خلاصه ای از رمان گلبرگ‌های خزان:

داستان رمان گلبرگ‌های خزان داستان عشقی است که می‌شکفد و نیایش پدیدار می‌شود، نیایش همان عطر مشام‌انگیز عشق است. نازنین دختری که عاشق فرهاد است و بعد از ابراز عشق فرهاد او نیز به این عشق اعتراف می‌کند.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما

رمان الهه بهشتی، رمانی با موضوع عاشقانه

[/box]

 

دانلود رمان گلبرگ های خزان

قسمت کوتاهی از رمان گلبرگ‌های خزان:

هر دو خندیدیم و بعد احسان از اتاق بیرون رفت. برایم جالب بود که نازنین هم از این رابطه ناراضی نبوده ولی موضوع جالب‌تر این بود که نازنین هیچ وقت نسبت به فرهاد اظهار عقیده نکرده بود اما از رفتار آخرش کاملا” می‌شد فهمید که نازنین هم نسبت به فرهاد بی‌میل نبوده! هفته به سرعت سپری شد و اواسط هفته‌ی بعد صبح بابا تلفن کرد و قبولی مرا در دانشگاه که از طریق یکی از دوستانش فهمیده بود را به مامان اطلاع داد و به خودم هم کلی تبریک گفت و از مامان خواست که همگی شام را مهمان بابا باشیم. خیلی خوشحال بودم چرا که تنها راه گریز از خانه را بعد از اتمام دبیرستان ورود به دانشگاه می‌دانستم… البته منظورم این نیست که بودن در خانه برایم غیر قابل تحمل باشد اما خوب با ورود به دانشگاه شاید خیلی از محدودیت‌های من دیگر از کنترل بابا خارج می‌شد. قضیه‌ای که بیشتر سبب خوشحالیم شد تلفنی بود که ظهر فهمیدم نازنین نیز مثل من در دانشکده مامایی و پرستاری تهران قبول شده… بی‌نهایت خوشحال شدم چرا که من و نازنین خیلی با هم راحت بودیم و می‌دانستم این مسئله تا حد زیادی خیال بابا و مامان را هم راحت می‌کند. ظهر احسان وقتی آمد مامان هر چه اصرار کرد که ناهار بماند قبول نکرد و مرا هم با وجود تمام مخالفت‌هایی که مامان داشت با خود برای ناهار از خانه بیرون برد. وقتی از درب حیاط خارج شدم، ناهید در ماشین احسان نشسته بود و وقتی مرا دید پیاده شد و حسابی تبریک گفت. این بار دومی بود که ناهید را می‌دیدم ولی یک جورهای خاصی خیلی بیشتر از آنچه که باید به دلم نشسته بود و به قول احسان واقعا” با محبت و مهربان بود.

دانلود رمان گلبرگ های خزان

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان گلبرگ های خزان:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.