رمان عاشقانه پریچهر برای عاشقان

دانلود رمان پریچهر با لینک مستقیم

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان پریچهر اثری از م-مودب‌پور را آماده کرده‌ایم. این رمان یکی از رمان‌های بسیار زیبای نویسنده‌ی معروف ایرانی است. امیدواریم با مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از این رمان، رمان بی‌نظیر پریچهر را دانلود کرده و بخوانید. برای دانلود رمان پریچهر با لینک مستقیم به انتهای صفحه مراجعه کنید.

دانلود رمان پریچهر با لینک مستقیم

دانلود رمان پریچهر با لینک مستقیم

خلاصه‌ای از رمان پریچهر:

داستان رمان پریچهر داستان زندگی پسری به نام فرهاد است که بعد از ۸ سال همراه دوستش هومن به کشورش برمی‌گردد و در کارخانه پدری خود مشغول به کار می‌شود که در این حین با دختری به نام فرگل آشنا می‌شود که…

دانلود رمان پریچهر با لینک مستقیم

قسمت کوتاهی از رمان پرچهر:

تو خونه ما نشسته بودیم. سینی چایی دست نخورده روی میز بود. از نگاه کردن به چشمان پدر فرگل اجتناب می‌کردم. دلش رو نداشتم که به چشمان پدری نگاه کنم که ثمره وجودش، نهال نورسش، یه دونه دخترش تا دو ماه دیگه جلوش پرپر می‌زنه، گریه‌هاشو در راه بیمارستان تا خونه کرده بود، حالا نوبت مات شدن و برگشتن به خاطراتش بود! خاطراتی که حالا مثل عقرب آدم رو نیش می‌زنن! سیگاری روشن کردم که پدر فرگل گفت: فرهاد تو هم واقعا دوستش داشتی؟

نگاهی بهش کردم و لحظه‌ای بعد گفتم: جناب حکمت، چون شما پدر فرگل هستید فکر می‌کنید که بیشتر از من دوستش دارید؟ نتونستم خودم رو نگه دارم همونطور که اشک بی‌صدا از چشم‌هام سرازیر بود ادامه دادم، فرگل یه رفیق برای منه، یه دوست، یه تصویر از عشق من! فرگل خوابی که سالیان سال هر شب با من بوده! همسفر من به رویا! فرگل گذشته من و آینده منه! فرگل تولدی که خودم انتخاب کردم و با خواست خودم بود! به من نگید که عشق پدری یه چیز دیگه‌اس! چشم‌های فرگل من رو از اون طرف دنیا اینجا آورد تا به خاک سیاه بشونه! رفیق نیمه راه من که می‌خواد تنهام بذاره! می‌خواد بهار رو ببره و منو تو پاییز تنها بذاره! فرگل اگه تنها دختر شما است نیمه دیگه من هم هست. نیمه‌ای که خیلی وقته دنبالش می‌گردم اگه احساس شما به فرگل محبت پدریه احساس من به اون عشقه! اگه شما اونو با دنیا عوض نمی‌کنید من هم فرگل رو با دنیا عوض نمی‌کنم من فقط فرگل رو می‌خوام. ای وای که خوشبختی تو دست‌هام بود و گم شد! دیگه از شدت گریه نتونستم ادامه بدم. هومن کنارم نشست و دستم رو گرفت.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما

رمان الهه بهشتی، رمانی با موضوع عاشقانه

[/box]

 

دانلود رمان پریچهر با لینک مستقیم

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان پریچهر با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

2 دیدگاه برای “رمان عاشقانه پریچهر برای عاشقان

  1. ******** گفته:

    خیلی بد بود اخرش خیلی بد تموم شد عشقش مرد اصلا دوست نداشتم ولی به هر حال ممنون از مجله ی صورتی ها

  2. شيرين گفته:

    ای کاش هیچوقت نمیخوندم پرغصه شدم کاش اخرش اینجور تموم نمیشد خیلی بد شد اه?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.