دانلود رمان عاشقانه میوه ممنوعه

دانلود رمان میوه ممنوعه

در این مطلب از صورتی‌ها دانلود رمان میوه ممنوعه که یک رمان خاص با موضوع عاشقانه است را آماده کرده‌ایم که امیدواریم با خواندن خلاصه و قسمتی از این رمان، به دانلود رمان میوه ممنوعه بپردازید.

دانلود رمان میوه ممنوعه

دانلود رمان میوه ممنوعه

خلاصه‌ای از رمان میوه ممنوعه:

داستان رمان میوه ممنوعه از زبان اول شخص داستان بیان می‌شود، اول شخص داستان دختری است برعکس شخصیت‌های دختر رمان‌های دیگه… زبون دراز نیست اما رکه، کم حرفه، شیطون نیست، آرومه!! نمی‌شه گفت گوشه گیره اما زیاد توی جمع نیست… احساساتی نیست اما قلبش از سنگ هم نیست، یه دختر متفاوت، یه دختر که رفتارای خاصش آدمو جذبش می‌کنه!! دلیل این رفتاراش چی می‌تونه باشه؟….

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

دانلود رمان حمای رحمت

[/box]

دانلود رمان میوه ممنوعه

قسمت کوتاهی از رمان میوه ممنوعه:

از در خونه بیرون زدم و پاچه‌ی شلوارم رو که کمی خاکی شده بود تکوندم صاف ایستادم و خواستم به راهم ادامه بدم که موتور سر کوچه توجهم رو جلب کرد زیادی آشنا بود!! عینک دودیم رو روی چشمام گذاشتم و راه افتادم، به موتور که نزدیک شدم با دیدن پلاکش اخمام درهم شد. صاحبش روش نشسته بود و کلاه کاسکتش روی باک بود با کفشاش روی آسفالت می‌کشید و خیره به زمین بود، بی‌توجه بهش به راهم ادامه دادم که متوجهم شد از روی موتور بلند شد و جکش رو زد اومد سمتم که قدمام رو تندتر کردم صدام زد: خانوم یه لحظه!! بدون اینکه برگردم سمتش ایستادم که صدای قدم‌هاش رو که می‌دوید سمتم شنیدم رو به روم ایستاد و دستش رو دراز کرد سمتم، صلیبم که به زیپ کیفم وصل کرده بودم کف دستاش بود، عینکم رو فرستادم روی موهام و به دستش نگاه کردم با اخم نگاهم رو بالا کشیدم و دوختم به چشمای وحشیش لبخند کجی زد و گفت: شما که نونمونو آجر کردی اینم روش!!

 

دانلود رمان میوه ممنوعه

[box type=”download” align=”aligncenter” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان میوه ممنوعه:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

1 دیدگاه برای “دانلود رمان عاشقانه میوه ممنوعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.