رمان عاشقانه عشق استخری

در این بخش از مجله بانوان صورتی‌ها رمان عشق استخری با ژانر عاشقانه را آماده کرده‌ایم. امیدواریم با دانلود رمان عشق استخری و مطالعه آن لحظات شادی را بگذرانید.

دانلود رمان عشق استخری

دانلود رمان عشق استخری

خلاصه رمان عشق استخری:

شهرزاد یه دختر پر از شیطنت، پر از عشق به زندگی و پر از رویاهای رنگارنگ… همه چیز در دنیای رنگی اون که خلاصه شده توی دوست‌هایش، خانواده‌اش و خوش‌گذرونی‌هاش، خوب پیش میره تا روزی که پاش به یه استخر باز میشه، استخری که باعث می‌شه زندگی‌اش به کل تغییر کنه. تغییراتی جدید و شیرین…

قسمت کوتاهی از رمان عشق استخری:

دیدم که نگاهش رنجید و چشماش رنگ غم گرفت… اما تنفری که از مرور خاطرات آرشام پیدا کرده بودم انگار چشم دلمو کور کرده بود!!! بی‌حرف سوار ماشین شدم و چند دقیقه بعد آرشامم سوار شد و راه افتادیم… دیگه تا رسیدن به مشهد هیچ‌کس حرف نزد و خداروشکر به جای نیک‌خواه هوراد با ما اومده بود… توی راه خنده بازاری داشتیما! هی هوراد به یگانه نگاه می‌کرد و لبخند ژکوند می‌زد!!! هی یگانه به هوراد نگاه می‌کرد و لپاش سرخ می‌شد!!! آخر دستم منو آرشام طاقت نیاوردیم و از ته دل به این عاشقای خنگ خندیدیم! با توقف ماشین، خرس قطبی یا همون یگانه رو از خواب بیدار کردم… دخترا همه توی یه هتل جدا و پسرا توی یه هتل دیگه می‌رفتن! منو یگانه از ماشین پیاده شدیم و بعد از خدافظی از آرشام و هوراد به سمت هتل خودمون رفتیم… یک ساعتی معطلی داشتیم تا جاگیر شدیم… منو یگانه و سه تا دختر دیگه که نمی‌شناختیمشون توی یه اتاق افتادیم و هممون انقدر خسته بودیم که سریع خوابمون برد.

دانلود رمان عشق استخری

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان عشق استخری:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

3 دیدگاه برای “رمان عاشقانه عشق استخری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.