دانلود رمان زیبای پنهان

دانلود رمان پنهان

مجله صورتی‌ها این بار برای شما یک رمان انتخاب کرده است که ژانر عاشقانه و پایان خوش دارد. امیدوارم از این رمان عاشقانه خوشتان بیاد و بآن را مطالعه کنید. با مجله بانوان صورتی‌ها همراه باشید و این رمان عاشقانه را دانلود کنید. برای دانلود رمان زیبای پنهان در پایان مطلب روی “دانلود با لینک مستقیم” کلیک کنید.

دانلود رمان زیبای پنهان

دانلود رمان زیبای پنهان

در ادامه خلاصه و قسمت کوتاهی از رمان زیبای پنهان را می‌خوانید. این رمان توسط الهام روح‌الهی با ژانری عاشقانه در ۱۴۰ صفحه نوشته شده است. با ما همراه باشید با دانلود رمان پنهان

دانلود رمان زیبای پنهان

خلاصه‌ای از رمان زیبای پنهان:

قصه رمان پنهان، داستان زندگی دختری است که در کودکی به خاطر رنگ پوستش مورد تمسخر دختر عمو و پسر عموهایش قرار می‌گیرد و این موضوع باعث می‌شود باران دختر قصه رمان زیبای پنهان برود و سال‌های زیادی به دور از خانواده و دوستانش باشد. اما بالاخره بعد از سال‌ها باران برمی‌گردد و در پی آن اتفاق‌های دیگر رخ می‌دهد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

دانلود رایگان رمان عاشقانه دیوانه و دلبر

[/box]

دانلود رمان زیبای پنهان

قسمتی از رمان زیبای پنهان:

باران با چشمانی گریان به طرف خانه‌شان می‌دوید از پشت سر به بچه‌ها نگاه کرد آن‌ها هم‌چنان برایش شکلک درمی‌آوردند به خانه که رسید مادرش به طرفش آمد و گفت: چی شده؟ باران با همان لحن کودکانه‌ی خود گفت: مامان جون بچه‎‌ها من و مسخره می‌کنن و بهم میگن تو سیاه و زشتی ما بدمون می‌اد باهات بازی کنیم.

سه روز بود که شمال بودند بچه‌ھا با بدرفتاری‌ھایشان باعث شدند که باران از اتاقش بیرون نیاید و ھمان جا نھار و شامش را بخورد پاشا ھم نتوانست او را آرام کند، باران کنار پنجره می‌نشست و گریه می‌کرد شب وقتی ھمه خواب بودند او کنار دریا نشست مریم و رسول بیدار بودند او را دیدند ھر دو کنار او رفتند و دو طرفش نشستند باران متوجه آن‌ھا شد. سرش را روی سینه پدر گذاشت و گریه کرد و گفت: بابا خسته شدم دلم می‌خواد دیگه یچ کس منو نبینه تا مسخرم نکنه بابا دیگه دلم نمی‌خواد این جا باشم میشه بریم خونه.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

دانلود رمان پنهان:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

4 دیدگاه برای “دانلود رمان زیبای پنهان

    • آیدا علیزاده گفته:

      پاسخ به هاوژین جیگر– عزیزم اگه مطلبی داری میتونی به ایمیل صورتی‌ها ارسال کنی که در صورت تائید تیم صورتی‌ها مطلبتون منتشر میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.