دانلود رمان اشتباهم را ببخش

دانلود رمان اشتباهم را ببخش

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها، با دانلود رمان جدید و عاشقانه در خدمت شما دوستان عزیزان هستیم. نام این رمان جدید رمان اشتباهم را ببخش است که رمانی بسیار متفاوت و عاشقانه است. برای دانلود رمان اشتباهم را ببخش در انتهای مطلب بر روی “دانلود با لینک مستقیم” کلیک نمایید.

دانلود رمان اشتباهم را ببخش

دانلود رمان اشتباهم را ببخش

خلاصه‌ای از رمان اشتباهم را ببخش:

داستان رمان اشتباهم را ببخش داستان زندگی دختری است که از انتقام به عشقی می‌رسد که حتی نمی‌تواند فکرش را بکند. دختر رمان اشتباهم را ببخش دختری است که زخم‌های زیادی از دنیا خورده و زمانی که می‌خواهد طعم خوشبختی را مزه مزه کند، ضربه‌ی دیگری می‌خورد و تصمیم می‌گیرد از کسی که آخرین ضربه را به او زده است انتقام بگیرد اما آیا در این راه موفق می‌شود؟

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

زندگی شیرین

[/box]

دانلود رمان اشتباهم را ببخش

قسمتی از رمان اشتباهم را ببخش:

رفتم و روبه روی مامانم نشستم. به چهره لاغرش که تو رفته بود خیره شدم. مواد چه بلایی به سرش آورده بود. حیف اسم مادر که روی اینه. به بابام و داداشم که اون سمت خونه نشسته بودن نگاه کردم. این دو تا هم مثه مامان، مفنگی و بدبخت. داداشم لبخندی بهم زد. آخرین باری که دیدمش همون روز بود که محمد مرد. وقتی محمد رفته بود سرکار اومد جلوی در خونه ازم واسه مواد مخدرشون پول خواست و من که دلم از دستشون پر بود داد زدم سرشو گفتم گورتو گم کن.

یک هفته از اون شب میگذشت. عمو فردای همون شب چک هشتصد میلیون رو بهم داد و منم اون رضایت‌نامه و وکالت‌نامه و هر چی کوفت و زهرماری بود امضا کردم. بعدشم سریع یه آپارتمان پنجاه متری خریدم. اسباب و اثاثیه‌مم بردم اونجا دلم نیومد اسباب نو بخرم. همه‌ی جهیزیه رو با سلیقه خودم و محمد خریدیم حتی شیک‌ترین وسایل رو هم نمی‌تونستم با این‌ها عوض کنم. یه دویست و شیش آبی که همیشه آرزوش را داشتم هم خریدم. البته الآن هیچی دیگه واسه من آرزو نبود اینها هم برای خالی نبودن عریضه بود. حالا خوب بود محمد بهم ماشین روندن رو اون زمان که مجرد بودیم با ماشین عمو یاد داده بود واسه همین سریع تونستم گواهی‌نامم رو بگیرم. محمد می‌خواست همین امسال بفرستم دانشگاه که واسه خودم آدم حسابی بشم ولی. حالا من توی آپارتمانم بودم و بدون هیچ دغدغه‌ی پولی و هیزگری صاحب‌خونه. ولی یه چیز بدجور ذهنم رو مشغول کرده بود: “قاتل محمد”

دانلود رمان اشتباهم را ببخش

نویسنده رمان اشتباهم را ببخش:

رمان اشتباهم را ببخش توسط آرزو فرجی است.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان اشتباهم را ببخش:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

2 دیدگاه برای “دانلود رمان اشتباهم را ببخش

  1. junoesque گفته:

    سلام میشه رمان گناهکار رو هم بزارین؟؟ممنون میشم.راستی عالی بود و خسته نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.