دانلود رمان طلوع سیاه

دانلود رمان طلوع سیاه

اکثرا دختران دوست دارند رمان بخوانند و زمان‌های بیکاری خود را با خواندن رمان بگذرانند. پیشنهاد مجله صورتی‌ها به شما خواندن رمان زیبای طلوع سیاه نوشته پ.غفاری است که با قلمی بسیار زیبا نوشته شده است. در ادامه می‌توانید اقدام به دانلود رمان طلوع سیاه بکنید و این رمان زیبا را بخوانید. برای دانلود رمان روی “دانلود با لینک مستقیم” کلیک کنید.

دانلود رمان طلوع سیاه

دانلود رمان طلوع سیاه

خلاصه‌ای از رمان طلوع سیاه:

خاطره فقیه ، دختری با خلق و خویی یک‌رنگ و بی‌ریا ،که بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه برای رسیدن به خواسته‌های جوانی‌اش مطابق عادت همه چیز را با چرتکه عقل و جوانی‌اش محاسبه می‌کند و تمام دو دو تا چهار تای‌هایش او را پرستار پیرزنی بیمار می‌کند که چهار فرزند پسر دارد..قصه، قصه دلدادگی پرستار و ارباب نیست اما ورودش به منزل طلعت اسفندیاری ، بیوۀ تاجر فرش – محمود اسفندیاری – شاید طلوع زندگی‌اش باشد اما به سیاهی غروب..و یا شاید طلوعی باشد از دل غروب..هر چه هست داستان زندگی من و شماست ؛ زندگی آن‌ها و این‌ها…تفاوت‌مان در تفاوت انتخاب‌هایمان است و بس!

قسمتی از رمان طلوع سیاه:

این دختر را که این‌طور میان حیاط ایستاده و عربده می‌کشد ، قبلا دیده‌ام…فقط یکبار…به مغزم فشار می‌آورم..آه..این عروسک زیبا ،عروس کوچک خانواده است…اسمش چه بود؟…فرانک! لای پنجره را باز می‌کنم تا بهتر بشنوم. صدای لخ و لخ دمپایی‌های کیهان را می‌شنوم که به سمتش می‌رود و حواسم هست این‌بار مرا نبیند

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان طلوع سیاه:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

2 دیدگاه برای “دانلود رمان طلوع سیاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.