دانلود رمان سه شاخه رز

دانلود رمان سه شاخه رز

صورتی‌ها: در ادامه معرفی رمان‌های جدید و جالب می‌رسیم به رمان سه شاخه رز. در این مطلب مطالعه این رمان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید پیش از دانلود رمان سه شاخه رز ابتدا خلاصه و قسمتی از این رمان را مطالعه کنید تا با موضوع آن بیشتر آشنا شوید. همراه ما باشید.

دانلود رمان سه شاخه رز

دانلود رمان سه شاخه رز

رمان سه شاخه رز رمانی با ژانر عاشقانه و اجتماعی است که با قلم زیبای بانوی ارجمند مهرور.ر  در ۴۳۰ صفحه نوشته شده است. در ادامه خلاصه و قسمت کوتاهی از داستان را خوانده و این رمان را دانلود کنید.

دانلود رمان سه شاخه رز

خلاصه‌ای از رمان سه شاخه رز:

داستان رمان سه شاخه رز داستان زندگی دختری خود ساخته است که برای کمک به خانواده‌اش و نجاتشون از دست پدرش سختی‌های زیادی را تحمل کرده، آرتمیس در این داستان با دوست پسر خواهرش ارتباط برقرار کرده و با او نامزد می‌کند. اما بر اثر یک حادثه در روز عروسی نامزد آرتمیس سنگ‌کوب کرده و از دنیا می‌رود و ثروت بسیار زیادی به آرتمیس می‌رسد…

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

رمان عهدی که شکست را در این مطلب بخوانید

[/box]

دانلود رمان سه شاخه رز

قسمتی از رمان سه شاخه رز:

وارد اتاق بزرگ فردوس شدم، خودش ایستاده پای پنجره منتظرم بود. فردوس در ذهن من نمونه‌ی کامل یک مرد بود! کسی بود که حرفش دو تا نمی‌شد! صلابت کلامش و قدرت نگاهش، قد خیلی بلند و هیبت عظیمش، شیک پوشی و قدرت اجتماعی و مادیش در ذهن من از او یک مرد کامل ساخته بود و من از مردها متنفر! او یک کت و شلوار مشکی به تن داشت، به همراه یک پیراهن سفید و کراواتی با تم قرمز، زرشکی و مشکی، نگاهش به من به جای این‌که عصبانی باشد، عجیب بود! خدایا ملت چرا امروز اینطور به من نگاه می‌کنند؟! وسایل را روی میز گذاشتم: ببخشید دکتر من فکر می‌کردم فردا باشه بیست و پنجم، ذهنم کمی بهم ریخته بود.

صبح یک روز آفتابی، وقتی در اتاقی که به عنوان اتاق کارم می‌شناختمش نشسته بودم روی مبل و پاهایم را دراز کرده بودم، لپ تاپم روی پایم باز بود و مشغول بررسی یک فایل اتوکد بودم که رزا ظاهر شد. پرستار بیمارستان بود، موهای شرابی داشت که زیر مقنعه‌اش کپه شده بود و لب‌هایی رنگ شده به رنگ موها، خیلی ساده به من گفت: آخراشه آرتمیس…

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان سه شاخه رز:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.