دانلود رمان ستاره‌ پنهان

دانلود رمان ستاره‌ پنهان

خواندن رمان بهترین سرگرمی برای دختران است که تجربه‌های زیادی به انسان می‌دهند و زندگی را به زیبایی توصیف می‌کنند. پیشنهاد مجله صورتی‌ها به شما خواندن رمان زیبای ستاره پنهان نوشته‌ی مهسا زهیری است. در ادامه لینک دانلود رمان ستاره‌ پنهان به همراه خلاصه‌ای از این رمان جدید را مشاهده می‌کنید.

دانلود رمان ستاره‌ پنهان

دانلود رمان ستاره‌ پنهان

خلاصه‌ای از رمان ستاره پنهان:

از یک خانواده ی سنتی با سطح اجتماعی معمولی دختری بلند میشه که از شرایط پیش روش ناراضیه و امیدواره که بتونه روی پای خودش بایسته و با مشکلاتی که ناخواسته باهاش مواجه شده کنار بیاد. ماجرا از خوندن وصیت نامه‌ای شروع میشه که قرار بود زندگی این دختر رو بعد از مدت‌ها ناراحتی و بی سر و سامونی عوض کنه اما ظاهراً به این ناراحتی‌ها دامن می‌زنه و سبب آشناییش با شخصی می‌شه که زمین تا آسمون باهاش تفاوت داره.

قسمتی از رمان ستاره پنهان:

به سمت ھمون مرد نگاه کوتاھی انداخت و سر تکون داد. اتوبوس ایستاد و من پیاده شدم. وقتی ھانی باھام بود، چشم کسی من رو نمی‌دید. من قیافه‌ی معمولی داشتم ولی ھانی خیلی زیبا بود.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان ستاره‌ پنهان :

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

4 دیدگاه برای “دانلود رمان ستاره‌ پنهان

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   پاسخ به فاطمه – چک کردیم دوست عزیز ، مشکلی نداشت دوباره سعی بفرمائید

 1. فاطمه گفته:

  نمیشه من باADMدانلود می‌کنم..اما نمیشه…
  همه ی رمان ها همین جور …
  اما ممنون

  • تیم صورتی‌ها گفته:

   پاسخ به فاطمه – در اندروید ۶ و بالاتر ، برنامه ADM مشکل داره و سازنده‌ش اعلام کرده که نمیتونه حل بکنه ، اگر اندروید شما جزو این دسته است ADM رو بیخیال بشید و با کروم و خود سیستم اندروید دانلود بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.