دانلود رمان زندگی شیرین

خواندن رمان از کارهای لذت بخشی است که به انسان طریقه‌ی زندگی را یاد می‌دهد و باعث جمع‌آوری تجربه‌های زیادی می‌شود. در این مطلب از صورتی‌ها برای شما رمان زندگی شیرین را به همراه خلاصه‌ و قسمت کوتاهی از رمان آماده کرده‌ایم. برای دانلود رمان زندگی شیرین در آخر مطلب روی “دانلود با لینک مستقیم” کلیک کنید.

دانلود رمان زندگی شیرین

دانلود رمان زندگی شیرین

خلاصه‌ای از رمان زندگی شیرین:

داستان رمان زندگی شیرین داستان زندگی پسری باهوش به نام مسعود است ک در خارج از کشور در رشته مهندسی عمران تحصیل می‌کند و فقط دو ترم برای گرفتن مدرک دکترای او باقی مانده است. او بعد از گرفتن مدرک به ایران باز خواهد گشت… مسعود دو ترم باقی مانده را از دانشگاه مرخصی گرفته و برای استراحت به ایران برمی‌گردد تا به خانواده‌اش سر بزند… زمانی که به ایران می‌رسد به یاد خواب‌هایی می‌افتد که هر شب در خواب می‌بیند، خواب‌های متفاوتی که دختری در این خواب‌ها وجود دارد که مسعود تا به حال او را ندیده است… اما روزی در ایران به عیادت خواهر دوست صمیمی‌اش می‌رود و دختر رویاهای خود را ملاقت می‌کند.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

حماقت، رمانی زیبا و خواندنی

[/box]

دانلود رمان زندگی شیرین

قسمت کوتاهی از رمان زندگی شیرین:

نازی حرفه‌ای شروع کرد به نواختن ویولن. من با دقت نگاهش می‌کردم و یه حس عجیب و خیلی آرامش‌بخشی داشتم. انگار خستگی‌ای که امروز تو تنم داشتم داره هی کم و کم‌تر میشه. چند دقیقه بعد آهنگ تموم شد و من یاد خوابم افتادم، یاد اون چشما و اون چهره‌ی زیبا و آروم که برام آشنا است. انگار این چهره رو دیدم. یه خرده فکر کردم اما باورم نمی‌شد که اون چهره مال یه نفره که یه بار دیدمش. تو این فکر بودم که نازی با داد گفت: داداش مسعود حواست کجا است؟ با توام داداش! هی! داداش!

مامان ناراحتی منو می‌دید و ناراحت بود اما خودشم خیلی دلش می‌خواست که هانیه عروسش بشه. این آرزویی بود که از خدا می‌خواست. من آروم پشت مامان راه می‌رفتم. با خودم می‌گفتم «ای خدا حالا چی کار کنم؟ چجوری ازدواج کنم؟ هانیه که مریضه، مادرشم راضی نمیشه که ازدواج کنه. اگه مریضم باشه من بازم دوسش دارم و دلم می‌خواد باهاش ازدواج کنم. باید کاری کرد که برای هانیه قلب پیدا بشه. اصلا اگه پیدا هم نشد خودم قلبمو میدم بهش. آره این فکر خوبیه. باید با منصور مشورت کنم تا بهتر به نتیجه برسم.»

دانلود رمان زندگی شیرین

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان زندگی شیرین :

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

2 دیدگاه برای “دانلود رمان زندگی شیرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.