دانلود رمان ریشه در حسرت

دانلود رمان ریشه در حسرت

دانلود رمان عاشقانه

خواندن رمان در اوقات بیکاری بهترین گزینه برای سرگرمی است. اگر دوست ندارید کتاب بخوانید می‌توانید رمان را جایگزین کتاب کنید. رمان‌ها موضوعت مختلفی دارند که هر شخص متناسب با سلیقه خود می‌تواند رمان مورد علاقه خود را انتخاب کند و بخواند. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها برای شما رمان جدید ریشه در حسرت آماده کرده‌ایم که امیدواریم از خواندن این رمان لذت ببرید. لینک دانلود رمان ریشه در حسرت در انتهای مطلب موجود می‌باشد.

دانلود رمان ریشه در حسرت

دانلود رمان

خلاصه‌ای از رمان ریشه در حسرت:

این رمان داستان زندگی دختری بسیار زیبا به نام رویا است که فراز و نشیب‌ها زیادی در زندگیش رخ می‌دهد. او از خانواده‌ای متعصب و متدین است و به دست یکی از تبه‌کاران بنام دزدیده می‌شود و بارها ترس ریختن آبرویش را تجربه می‎کند. داستان ما را در مسیر جدیدی قرار می‌دهد؛ اما باید دید در آخر این بازی سخت، پایان خوشی برای دختر قصه ما رقم می‌خورد و یا رویای قصه‌ی ما باید از تلخی آن کام بگیرد؟

قسمتی از رمان ریشه در حسرت :

شمارش معکوس روز، کمکم به صدا درآمد و ماه خود را برای خودنمایی در آسمان شهر با آن خانه‌های آجری که مردمانش غافل از رحمت خورشید و ماهش بودند، آماده می‌ساخت. هر چند هنوز خورشید گرمای خود را از زمین دریغ نمی‌کرد و گویی می‌خواست بذر گرمایش را در دل آجرهای آن شهر بنشاند، دختری زیبا که از خشم، چشمان آبی رنگش وحشی‌تر از همیشه شده بودند، با قدم‌های بلند از آن خانه که بر محیطش شیطان غلبه کرده بود، خارج می‌شود.

نفس‌های عمیقی که می‌کشید هم نمی‌توانست از شدت عصبانیتش کم کند. نتیجه‌ی دروغ گفتن به آقاجانش چه شد؟ دیدن شیطان‌هایی که در هم می‌آمیختند؟ قدم تند کرد و درحالی که دست خواهرش را در دست گرفته بود، وارد کوچه شد. نگاهی به اطراف انداخت. گویی خانه‌های سربه فلک کشیده‌ی آن منطقه نفس از او می‌گرفت. از عصبانیت می‌لرزید و کنترلی روی اعصابش نداشت. با همان چهره‌ی غضب آلود سوی مینا برگشت:

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان ریشه در حسرت:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

9 دیدگاه برای “دانلود رمان ریشه در حسرت

 1. یاحق.... گفته:

  رمان پرستارمن، گناهکار، عالییی فقط و فقط همین دوتا…. قرارنبود هم پیشنهاد میکنم

 2. azarmniya گفته:

  سلام.ببخشید من رمان (ازدواج اجباری)رو دانلود کردم فقط یه مشکلی که داره اونم اینه بعضی جاها که حروف انگلیسی هست جمله به کل جابه جا شده. وتوبرخی ازجمله هاحروف رو اشتباه نوشتید:(مثلا بجای د ذ گذاشتید)لطفا درست اش کنید.

 3. نفس گفته:

  سلام لطفا رمان شیفت خون آشام و جلد 2 بیداری خون آشام جلد 3 شکار خون آشام رو بزارید .
  واقععععا رمان روان و زیباییه و پر هیجان

 4. یاس گفته:

  عالی بود فقط اگع میشه رمان افسونگرو بی پروانفس کشیدنم بزاریدباتشکراز لطف شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.