دانلود رمان دیوانه و دلبر

دانلود رمان دیوانه و دلبر

رمان‌هایی با ژانر عاشقانه معمولا نسبت به رمان‌های دیگر در بین بانوان طرفداران بیشتری داشته و بانوان ترجیح می‌دهد به جای خواندن رمان ترسناک و … رمان عاشقانه را بخوانند. به به همین سبب در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان دیوانه و دلبر رمانی با ژانر عاشقانه را آماده کرده‌ایم. امیدواریم این رمان زیبا  دانلود کرده و بخوانید.

دانلود رمان دیوانه و دلبر

دانلود رمان دیوانه و دلبر

رمان دیوانه و دلبر رمانی بسیار ارزشمند که با قلم نویسنده جوان زهرا عابدی به تحریر درآمده. این رمان دارای ۲۸۱ صفحه می‌باشد که ژانری عاشقانه و طنز دارد. امیدواریم خلاصه و قشمت کوتاهی از این رمان را بخوانید و در صورت پسندیدن رمان را دانلود کنید.

خلاصه‌ای از رمان دیوانه و دلبر:

داستان رمان دیوانه و دلبر داستان زندگی دختری به نام دلارا است که ندانسته و بر حسب اتفاق پا در مسیری می‌گذارد که نمی‌داند قرار است چه اتفاقی برای خودش و آینده‌اش رخ دهد. در این میان با پسری بسیار زیبا و احساسی آشنا می‌شود که در کنار او تمام حس‌های زیبا را تجربه کرده و در عین حال تلخ‌ترین تجربیات را نیز با همین فرد تجربه می‌کند…

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

رمان خواندنی حمای زحمت

[/box]

 

دانلود رمان دیوانه و دلبر

قسمت کوتاهی از رمان دیوانه و دلبر:

با دستش در خروجی و نشون داد و گفت پشت در وایساده بود لپشو کشیدمو با گفتن باشه راهمو به سمت در کج کردم، خیلیم رفتم تو فکر، آخه این آقا کیه که با من کار داره یعنی چی گفته بیام پشت ابشارا بعد از این‌که پشت در خروجی نگاه کردم و کسیو ندیدم با یه تصمیم آنی رفتم سمت ابشارا و هرچی به اونجا نزدیک می‌شدم لرز می‌گرفتم، اخه دختره‌ی بی‌فکر بدون این که به کسی بگی برا چی پاشدی اومدی اینجا نکنه یکی خفتم کنه یه بلایی سرم بیاره، اخ که امان از فضولی، رسیدم پشت ابشارا و با چیزی که دیدم فکم افتاد زمین، همه‌ی درختا به شکل ماهرانه و زیبایی چراغونی شده بودند و روی زمین پر بود از گلای رز قرمز، واقعا فضای فوق‌العاده رمانیکی درست شده بود، همینجوری که با بهت و ناباوری به اونجا نگاه می‌کردم صدای خش چیزی رو از پشت سرم شنیدم و برگشتم و سازننده‌ی این محیط عاشقانه رو دیدم، خودش بود با همون لبخند نابش و چشمای رنگ دریاش به من زل زده بود و دستشو کشید رو تارهای گیتاری که رو پاش گذاشته بود.

عشق مثل دیدن راه درست تو دو راهی، عشق مثل تو که تو تارکیا مثل ماهی، عشق مثل شوری اشک رو لب که قشنگه هر از گاهی..، عشق مثل زهر با طعم عسل مثل جونه، عشق مثل رویای نیمه شبه نمی‌مونه، عشق مثل عشقه فقط که فقط توی قلبای مهربونه، عشق مثل درد دل منه با غم، مثل چشمای خیسه یه آدم، دلیل سر به راه شدنه، عشق یعنی غیر تو از همه خستم

دانلود رمان دیوانه و دلبر

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان دیوانه و دلبر:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

امیدواریم از دانلود رمان دیوانه و دلبر راضی بوده باشید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در رابطه با این رمان ناب هستیم.

4 دیدگاه برای “دانلود رمان دیوانه و دلبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.