دانلود رمان در پی انتقام

دانلود رمان در پی انتقام

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان در پی انتقام را آماده کرده‌ایم که این رمان با قلمی بسیار زیبا نوشته شده و ژانری عاشقانه و پلیسی دارد. پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از این رمان، رمان در پی انتقام را دانلود کرده و بخوانید. با ما همراه باشید.

دانلود رمان در پی انتقام

دانلود رمان در پی انتقام

خلاصه‌ای از رمان در پی انتقام:

داستان رمان در پی انتقام داستان زندگی سه پسر است که در دانشگاه باهم آشنا شده و سه دوست صمیمی و عین برادر شدند که هر سه پلیس هستند و داستان رمان با به قتل رسیدن یکی از این سه برادر شروع می‌شود و دو دوست دیگر در پی انتقام بهترین دوستشان هستند.

دانلود رمان در پی انتقام

قسمت کوتاهی از رمان در پی انتقام:

امیرعلی سری به نشانه فهمیدن تکان داد و از سهیل خداحافظی کرد و سوار ماشینش شد و به سمت خانه‌اش راه افتاد. وارد خانه شد اول از همه یه قرص مسکن خورد و به اتاقش رفت و روی تختش دراز کشید. دستش روی صورتش قرار داد، خاطراتی که با مهران داشت مثل یه فیلم جلوی چشم‌هایش می‌گذشت. با مهران و سهیل در دانشگاه آشنا شده بود. هر سه دانشجوی پزشکی بودند ولی بعد از دو ترم امیرعلی از دانشگاه انصراف داد و وارد دانشگاه افسری شد. مهران و سهیل هم تصمیم گرفتند که این کار را انجام دهند. روز به روز دوستی آن‌ها بیشتر می‌شد و هیچ‌وقت از هم جدا نمی‌شدند. مهران و سهیل هر دو شوخ و شلوغ بودند ولی برخالف آن دو امیرعلی جدی و مغرور بود. امیرعلی هنوز مرگ دوستش را باور نکرده بود و کنار آمدن با این موضوع بسیار برایش دشوار بود. از جا بلند شد و از داخل کمدش پیراهن مشکی رنگش را درآورد و آن را پوشید. سپس از خانه خارج شد و به سمت اداره راه افتاد. بعد از بیست دقیقه به اداره رسید ماشینش را پارک کرد و وارد شد. با وارد شدن او همه برایش احترام گذاشتند. امیرعلی سرگرد دوم دایره جنایی بود و در کارش فوق‌العاده دقیق و حرفه‌ای بود و پرونده‌های پیچیده و مهمی را به سرانجام رسانده و خیلی باهوش و موفق بود.

لینک دانلود رمان در پی انتقام:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها