دانلود رمان عاشقانه در امتداد نقطه چین

دانلود رمان در امتداد نقطه چین

صورتی‌ها: شاید برای برخی افراد خواندن چند رمان عاشقانه برای فهمیدن واژه “عشق” کافی باشد. همه مردم در دنیا دوست دارند عشق را تجربه کنند و یا مفهوم آن را بدانند، درک واژه عشق کار آسانی نیست ولی بیاری از افراد با خواندن رمان به این مهم دست یافته‌اند. رمان در امتداد نقطه چین یکی از رمان‌های عاشقانه می‌باشد که خواندن آن به همه توصیه می‌شود. برای دانلود رمان در امتداد نقطه چین می‌توانید به انتهای مطلب مراجعه کنید. بهتر است پیش از دانلود رمان در امتداد نقطه چین خلاصه‌ی این رمان را مطالعه کنید.

دانلود رمان در امتداد نقطه چین

دانلود رمان در امتداد نقطه چین

خلاصه‌ای از رمان در امتداد نقطه‌چین:

داستان رمان درباره‌ی زندگی دختری به نام آریسا بوده که در حال جنگیدن با سرنوشت خود است. دختر رمان در امتداد نقطه‌چین عاشق پسری به نام امیر می‌شود که امیر نیز عاشق دختر دیگری به نام روناک است و اعتراف آریسا به عشقش باعث می‌شود که روناک از امیر جدا شود.

قسمتی از رمان در امتداد نقطه‌چین:

نگاهی تو آینه به خودم انداختم و یه لبخند تلخ زدم. کاری بود که خودم باعث و بانیش بودم؛ حالا افسوس خوردن، هیچ فایده‌ای نداره. چه خوشگل شدم! خانمی که آرایشگر بود، اومد جلوم ایستاد و تاج رو، رو سرم جابه جا کرد و رفت. به رفتنش نگاه کردم و تو فکر فرو رفتم؛ یعنی آخرش قراره چی بشه؟ بازم به خودم تو آینه، خیره شدم. با حسرت به موهام نگاه کردم؛ موهای خرماییم حالا رنگ عسلی گرفته بود… اصلا دلم نمی‌خواست رنگ موهام تغییری کنه اما الان، اینجا، من، حق انتخابی ندارم! موهام به صورت ساده پشتم و رو شونه‌هام ریخته شده بود. تاج گل زیبایی آرایشگر تازه رو سرم، گذاشته بود. پوست برنزم، یکم سفیدتر شده بود. ابروهام، پهن، برداشته شده بود و با مداد عسلی خوش حالت‌تر هم شده بود که، به صورتم می‌ومد. چشم‌های کشیده‌ی قهوه‌ایم، حالا آرایش قشنگی داشت. خط چشم کلفت مشکی پشت چشمم و مداد مشکی، داخل چشمم کشیده شده بود که زیبایی خاصی داشت. سایه‌ی بادمجونی رنگ کمرنگی هم پشت چشمم زده بودن و یکم آرایش دیگه. بینی عروسکی و سربالا، رژگونه‌ی مسی که، گونه های برجستمو زیباتر کرده بود و رژ روشنی به لبم زده بودن که لبای قلوه‌ایم، زیباتر شده بود. صورت چهار گوشی داشتم. اندامی خوش فرم که، لباس عروس سفید بلندی، پوشونده بودش. لباس عروسی که تا روی کمر، تنگ بود و از کمر به پایین، گشاد می‌شد و با نگین‌های براقی، تزیین شده بود.

لینک دانلود رمان در امتداد نقطه چین:

دانلود با لینک مستقیم

3 دیدگاه برای “دانلود رمان عاشقانه در امتداد نقطه چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.