دانلود رمان درد عمیق من

دانلود رمان درد عمیق من

تاکنون در مجله بانوان صورتی‌ها رمان‌های بسیاری با ژانرهای گوناگون برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم. امروز نیز رمانی با ژانر عاشقانه و اجتماعی به نام درد عمیق من را آماده کرده‌ایم. برای دانلود رمان درد عمیق من می‌توانید به انتهای مطلب مراجعه کنید.

دانلود رمان درد عمیق من

دانلود رمان درد عمیق من

در ادامه خلاصه و قسمت کوتاهی از رمان درد عمیق من را می‌خوانید که توسط نویسنده جوان ملیکسا با ژانری عاشقانه و اجتماعی در ۱۶۰ صفحه نوشته شده است.

دانلود رمان درد عمیق من

خلاصه‌ای از رمان درد عمیق من:

داستان رمان درد عمیق من از آنجایی شروع می‌شود که آدرین تصمیم به ازدواج با دختری به نام یلدا را می‌گیرد. دختری که هیچ‌کدام از خانواده آدرین او را تائید نمی‌کنند و همه با ازدواج این دو نفر مخالف هستند اما آدرین به خاطر عشقش قید همه حتی خانواده و دوستانش را هم می‌زند. عاقبت این کار به کجا ختم خواهد شد؟

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

دانلود رمان عاشقانه اشک نقره‌ای

[/box]

دانلود رمان درد عمیق من

قسمت کوتاهی از رمان درد عمیق من:

چمدونم رو برداشتم و چند دست لباس و لوازم ضروریم رو داخلش گذاشتم و گفتم:من دیگه یه لحظه هم تو این خونه نمی‌مونم. ادرین با دستش مانعم شد و گفت: می‌مونی خوبشم می‌مونی نمی‌خوام از این وضعت خراب‌تر بشه! با چمدونم محکم بهش کوبیدم که هولم داد و محکم روی زمین افتادم. درد بدی تو بدنم پیچید، با همون درد از جام بلند شدم و از در بیرون رفتم. نمی‌تونستم پیش ساشا برم چون آبروم می‌رفت، خونه‌ی مامان الهه هم ادرین راحت پیدام می‌کرد و نهایتاً جایی جز خونه‌ی نکیسا نداشتم. آدرس خونش رو بلد بودم برای همین خیلی زود به سمت اونجا راه افتادم. در رو که باز کرد با تعجب گفت: الی تو اینجا چی کار می‌کنی!؟ بغلش کردم و شروع به گریه کردن کردم که گفت: الهی بمیرم چرا داری گریه می‌کنی؟ روی زمین نشستم و همه چی رو براش تعریف کردم.

سلام ادرین،می‌دونم الان که این نامه رو می‌خونی من دیگه تو این دنیا نیستم. تو برای من حکم برادر داشتی و حتی از برادر هم عزیزتر بودی و خواهی بود. قسم می‌خورم که هیچ وقت سر جریان یلدا ازت دلگیر نشدم آخه حق با تو بود؛ شاید اگه منم به جای تو بودم همین فکرو می‌کردم. بگذریم نمی‌خوام وقتت رو بگیرم امیدوارم با همسرت روزهای خوبی رو رقم بزنی، کلی بچه قد و نیم قد بیاری و به یاد من اسم پسرت رو اهورا بزاری گرچه امیدوارم سرنوشت پسرت هیچ وقت مثل من نشه. یه نامه دیگه هم نوشتم اون رو به دانیال بده، ازت خواهش می‌کنم التماس می‌کنم روز ختمم گریه نکن این آخرین خواسته‌ی منه، دیگه چیزی برای گفتن ندارم خدا نگه‌دار بهترین برادر دنیا. در حالی که سعی می کردم جلوی اشکام رو بگیرم نامه رو بوسیدم و روی قلبم گذاشتم. در حالی که اشک می‌ریختم گفتم: تو نباید می‌رفتی اهورا، نباید این جوری من رو تنها می‌گذاشتی! خیلی سخته که شاهد مرگ کسی که ده سال باهاش دوست بودی باشی، خیلی تلخه که وصیت نامه عزیزترین دوستت رو بخونی، خیلی زجر آوره که یاد بدی‌هایی که بهش کردی بیفتی اما دیگه خیلی دیر شده، خیلی.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان درد عمیق من:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

امیدواریم لحظات خوبی را در کنار مطالعه این رمان تجربه کرده باشید. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.