دانلود رمان درد عشق

دانلود رمان

خواندن رمان در زمان‌های فراغت و بیکاری بهترین انتخاب و سرگرمی است به خصوص در فصل پاییز که به خاطر سردی هوا بیرون رفتن‌ها کمتر می‌شود. در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز رمان درد عشق را آماده کرده‌ایم که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد. برای دانلود رمان درد عشق در انتهای مطلب بر روی “دانلود با لیمک مستقیم” کلیک کنید.

دانلود رمان درد عشق

دانلود رمان درد عشق

خلاصه‌ای از رمان درد عشق:

رستا دختری مغرور و سرد و خشک که روزگار روی بدش رو به او نشون داد ؛ دختری که فارغ از همه چیز و همه کس دنیای صورتی دخترونه‌اش رو روی ابرها ساخته بود ولی سختی‌های روزگار اون رو به دختری جدی و سرد و متنفر از پسرا کرد . رستا یه زمان فکر می‌کرد برادرش عشقشه به خاطر هوس پدرش و انتقام برادرش این میان رستا بود که ضربه خورد و تا چند ماه با یک مرده متحرک هیچ تفاوتی نداشت و با اراده قوی تونست بین این همه گرگ زندگی کنه تا این‌که ….

قسمتی از رمان درد عشق:

دوستت دارم بی آن‌که بدانم چه‌طور کجا یا چه وقت ؟ چه آسان دوستت دارم بی هیچ غرور و یا دشواری تو را این گونه دوست دارم چون طریقی دیگر برایش نمی‌دانم …
دوست دارم با تو بمیرم ؛ با تو لحضه‌هایم را سپری کنم ؛ با تو بخندم با تو باشم تا ابد . شاید دست تقدیر سرنوشت هم این بود که ما نتوانیم روی خوش زندگی را ببینیم ولی دست این روزگار مانند شلاقی بر روی صورت‌مان فرود آمد. قضا و قدر ما هم این گونه به پایان رسید.

_ رستا خیلی نفهمی چرا اینجور باهاش حرف زدی؟

_ میترا انگار یادت رفته من فکر ازدواج و خواستگاری و فکر پسرو نمی‌کنم بعد اون اتفاق، پوفی کردم و ادامه دادم: وایی میترا بسه اصلا حوصله ندارم.

_رستا داری زندگی‌تو نابود می‌کنی اون اتفاق مال یه سال پیشه الان تو….

حرفش و قطع کردم: میترا بس کن الان کلاس‌مون شروع می‌شه یادت که نرفته؟

_نه یادم نرفته. رستا ولی اینو بدون داری زندگیتو نابود می‌کنی و با عصبانیت نگام کرد…

و زودتر از من به سمت سالن دانشگاه حرکت کرد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

دانلود رمان درد عشق:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

1 دیدگاه برای “دانلود رمان درد عشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.