دانلود رمان دختر عینکی

دانلود رمان دختر عینکی

با فرا رسیدن فصل تابستان و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها همه به دنبال سرگرمی خوب و مفید برای خود هستند. خواندن رمان و کتاب‌های متفاوت می‌تواند یکی از مفیدترین سرگرمی‌ها باشد. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها رمان دختر عینکی که رمانی بسیار زیبا است را آماده کرده‌ایم. امیدواریم با خواندن این رمان لحظات خوبی را سپری کنید. با دانلود رمان دختر عینکی همراه باشید.

دانلود رمان دختر عینکی

دانلود رمان دختر عینکی

خلاصه‌ای از رمان دختر عینکی:

داستان رمان، داستان زندگی دختری به نام پرتو است که چندین سال قبل به پسر عموی خود یغما علاقه‌مند شده اما پسر عمویش فرد دیگری را برای ازدواج انتخاب می‌کند و پر تو از این موضوع ضربه‌ی بسیار بزرگی خورده و در صدد پس گرفتن زندگی خودش است.

دانلود رمان دختر عینکی

قسمت کوتاهی از رمان دختر عینکی:

عروس و دوماد هنوز نیومده بودن. شاید برای همین بود که هنوز آرامش داشتم. برای خودم میوه‌ای پوست کندم و با حرص مشغول خوردن شدم. زنی با صدای نخراشیده‌ای گفت: عروس و دوماد اومدن و به دنبالش دخترهایی که وسط سالن در حال رقصیدن بودن به سمت میزها رفتن. پریا روی صندلی کنار من قرار گرفت و همون‌طور که شالش رو روی سرش مرتب می‌کرد گفت: حتما شاداب خیلی خوشگل شده. چپ چپی نگاهش کردم و گفتم: اون لندهور هر کارم بکنه یه بوزینس. پریا با چشای گرد شده به من نگاه کرد ولی قبل از این که بخواد حرفی بزنه صدای جیغ و سوت‌ها بلند شد. نگاهم به سمت در چرخید. شاداب تو لباس عروس پرنسسی کرمش خیلی خوشگل شده بود این حقیقتی بود که ذهنم نمی‌تونست انکارش کنه ولی قبل از اون که بخوام تفسیرش کنم نگاهم به سمت یغما رفت. موهای درست کردش. کت و شلوار مشکی و پیرهن یقه ترک که به گردن کوتاهش نمی‌اومد. پاپیون مشکی که خنده‌دارش کرده بود. تو اون کت و شلوار کوتاه‌تر دیده می‌شد اما هنوز هم دوست داشتنی بود. دندون‌هام رو روی هم فشار دادم و زمزمه‌وار گفتم: نگاه کن. دوماد از عروس سره. پریا نخودی خندید و گفت: حسود. عروس به این خوشگلی. نترس بابا تو هم عروس می‌شی. چشم غره‌ای بهش رفتم. ولی نگاهش جای دیگه بود. یغما و شاداب به ما نزدیک شدن تا خوش آمد گویی کنن..

در ادامه رمان دختر عینکی را که ۱۲۷ صفحه است دانلود کنید.

لینک دانلود رمان دختر عینکی:

دانلود با لینک مستقیم

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
 
مطالب جالب و مرتبط

7 دیدگاه در “دانلود رمان دختر عینکی

دوستان این زمان شبیه رمان زمستان داغ نیست ?

طنزه آیا؟؟؟ میشه جواب بدین…

نه معصومه جان تقریبا میشه گفت انتقام

یغما خیلی انتقام بدی از پرتو گرفت اونو زیر آب خفه کرد و تکیه دادش به سنگ و شنل تنش کرد اون وسایل ها رو که برای پرتو خرید رو گذاشت پیشش بعد خودش رفت یغما خیلی شخصیت بدی بود یغما خیلی ……

وایییبیییی من ی زره از اول خوندم ی زره از آخر داستان خیلی غمگین تموم شد حیف بود واقعا یغما هم خیلی شخصیت بدی داشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها