مجله صورتی‌ها

 
دانلود رمان خانه ترس

دانلود رمان خانه ترس

رمان‌ها معمولا از ژانرهای متفاوتی که زاده‌ی ذهن نویسنده است متولد می‌شود و هر نویسنده‌ای سبک نوشتاری متفاوتی نسبت به بقیه دارد به همین سبب خواندن رمان‌های متفاوت با نویسندگان متفاوت خالی از لطف نیست. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان خانه ترس با ژانری ترسناک و اجتماعی را آماده کرده‌ایم، امیدواریم با دانلود این رمان، آن را مطالعه کرده و بپسندید. با ما همراه باشید.

دانلود رمان خانه ترس

دانلود رمان خانه ترس

خلاصه‌ای از رمان خانه ترس:

داستان رمان داستان زندگی دختری به نام مایا است. مایا یک دختر مسیحی است که مادرش قبل از مرگ خود به او وصیت می‌کند که به شهری که او متولد شده است برود. مایا ناچارا به آن‌جا می‌رود و انتظار دارد که خانواده‌ی مادریش که مسلمان و متعص هستند او را طرد کنند اما…

دانلود رمان خانه ترس

قسمت کوتاهی از رمان خانه ترس:

هرشب به اون دفتر خیره می‌شدم و دنبال علت کارش می‌گشتم چرا این‌کارو باهم کرده بود چرا این‌قدر بدبخت بودم که این طوری جسمم به تاراج رفته بود. عید نوروز بود. خانواده تصمیم داشتند بروند روستا و این چند روز رو حسابی خوش باشند اما من بی‌دلیل حال و حوصله نداشتم. اما سیم و سیما اصرار می‌کردند که برای تغییر روحیم این سفر لازم. خدا رو شکر هنوز جواب آخر رو نداده بودم که زینا زنگ زد و خبرم کرد که آخر هفته عروسیش و منم دعوتم. واقعا خوشحال شدم به همه گفتم. وسیم نخواست تنها برم گفت همراهم می‌اد مخالفت نکردم و صبح سه شنبه به طرف زاهدان و از اونجا با قطار به تهران رفتیم. چراغ رو زدم و سیم رو دعوت به داخل شدن کردم. سیم از چشمام خوند که خیلی خسته‌ام به استراحت نیاز مبرم دارم. ماریا انگار خیلی خسته‌ای بهتر بری بخوابی در اتاق مامان و باز کردم. تو هم بهتر بخوابی اینجا اتاق مامان بود ناراحت نمی‌شی اینجا بمونی؟ نه… اشکال نداره… تو برو بخواب.

لینک دانلود رمان خانه ترس:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها