دانلود رمان تمنای گرگ با لینک مستقیم

دانلود رمان تمنای گرگ

معمولا رمان‌ها موضوعات مختلفی دارند که هر شخصی با توجه به سلیقه‌ی خود در موضوعی که دوست دارد رمانی را انتخاب کرده و مطالعه می‌کند. اما در این میان رمان‌های عاشقانه طرفداران بسیاری دارند که معمولا بانوان و دختران از طرفداران این موضوع جذاب و زیبا هستند. به همین منظور در این مطلب از مجله صورتی‌ها رمان تمنای گرگ که یک رمان عاشقانه بسیار زیبا با داستانی بسیار متفاوت است را آماده کرده‌ایم. امیدواریم از خواندن آن زیبا لذت ببرید. برای دانلود رمان تمنای گرگ به پایان مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود رمان تمنای گرگ

دانلود رمان تمنای گرگ

در ادامه رمان تمنای گرگ با ژانری عاشقانه، اجتماعی و پلیسی را با قلم بسیار زیبای فاطمه مقبولی می‌خوانید که امیدواریم بعد از مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از این رمان، رمان تمنای گرگ را دانلود کرده و مطالعه فرمایید. با ما همراه باشید.

خلاصه‌ای از رمان تمنای گرگ:

داستان رمان تمنای عشق داستان دختری است که بر حسب اجبار، با گروه فروش مواد مخدر همکاری می‌کند. اما این رمان تنها به مواد فروشی ختم نمی‌شود و صدای زوزه گرگ در تمام داستان طنین انداخته است آن هم در نیمه شبی پاییزی و بارانی. می‌گویند گرگ‌ها احساس ندارند، می‌گویند گرگ را از هر طرف که بخوانی، همان گرگ است… مثل درد… می‌گویند توبه گرگ مرگ است… می‌گویند گرگ‌ها فقط دریدن را می‌دانند؛ پس زوزه‌های پر تمنایشان کدام احساسِ پنهان را فریاد می‌زند!؟

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

ویروس مجهول

[/box]

 

دانلود رمان تمنای گرگ

قسمت کوتاهی از رمان تمنای گرگ:

روی تخت نشسته بود و به سر و صداهایی که از بیرون می‌آمد، گوش می‌کرد. باید بیرون می‌رفت. از جا بلند شد و خودش را در آینه برانداز کرد. شالش را روی سرش مرتب کرد اما دست‌هایش کنار صورتش جا ماند. داشت برای زندگی در قلمرو گرگ آماده می‌شد. برای معامله! آن هم معامله مواد مخدری که منفعتش برای آریا، مساوی بود با زجر کشیدن هزار هزار خانواده… برابر با به خاک سیاه نشستن میلیون‌ها هموطن. کارش درست نبود. این را خوب می‌دانست؛ اما برای زنده ماندن، تنها راهی که سراغ داشت همان بود. تظاهر به رضایت و همکاری! اما مگر زنده ماندن او برابر با مرگ هزاران نفر بر اثر آن مواد نبود!؟ نه نبود حتی اگر او هم نبود، باز آن معامله انجام می‌شد. سعی کرد ذهنش را خالی کند و بار گناه را از روی شانه‌هایش بردارد. او نمی‌خواست عضوی از گرگ‌ها باشد اما قسمت آن بود. بیچاره قسمت! چه غریبانه بار تمام خودخواهی‌ها و تصمیمات را به دوش می‌کشد. مثل تمام آن چند وقت، متوسل شد به جمله‌ی “منم مثل بقیه” تا بتواند خودش را قانع کند. بالاخره از آینه و چکامه‌ای که آن‌طرف آینه شماتتش می‌کرد، دل کند و از اتاق بیرون رفت. از راهروی کوچک که گذشت، خرامان خرامان به سمت آشپزخانه رفت. نگاه همه رویش میخ شد و سر و صداها خوابید. با حس سنگینی نگاه بقیه، بی‌تفاوت نگاهشان کرد. کسی جز همان چند نفر نبود. کتی و مهری و نادی با همان سه مرد اما آریا را ندید. بیخیال نگاه آن‌ها که انگار جن دیده بودند شد و رو به اعظم کرد.

دانلود رمان تمنای گرگ

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان تمنای گرگ:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

امیدواریم از مطالعه رمان تمنای گرگ لذت برده و مطالعه این رمان جذاب را به دوستان خود نیز پیشنهاد کنید. منتظر نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما کاربران عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.