دانلود رمان تقاص دل

دانلود رمان تقاص دل

اگر به دنبال رمانی با ژانر عاشقانه و پلیسی هستید که موضوعی تکراری نداشته باشد در این مطلب از صورتی‌ها با ما همراه شوید تا با رمان تقاص دل آشنا شده و این رمان زیبا را دانلود کنید. برای دانلود رمان تقاص دل به انتهای مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود رمان تقاص دل

دانلود رمان تقاص دل

در ادامه خلاصه و قسمت کوتاهی از رمان تقاص دل را می‌خوانید که به قلم زیبای نویسنده جوان شقایق گودرزی با ژانری پلیسی و عاشقانه نوشته شده است. برای دانلود رمان به انتهای مطلب مراجعه کرده و بر روی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید.

خلاصه‌ای از رمان تقاص دل

خلاصه‌ای از رمان تقاص دل:

رمان تقاص دل، داستان زندگی پسری به نام رهام است که نامزدش توسط یک باند بزرگ به قتل می‌رسد. رهام بعد از قتل نامزدش سعی می‌کند، انتقامش را از قاتلانش بگیرد به همین دلیل مجبور می‌شود خواسته‌های آنان را انجام دهد، این خواسته‌ها کارهایی است که حتی نمی‌تواند فکرش را بکند، کارهایی خطرناکی که ممکن است باعث مرگش شود.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

مجموعه کامل از انواع رمان‌ها

[/box]

قسمت کوتاهی از رمان تقاص دل

قسمت کوتاهی از رمان تقاص دل:

وقتی هستی اومد خیلی تعجب کردم؛ من هر چی سعی می‌کنم از این دختر دور شم اون بیشتر بهم نزدیک می‌شه. نمی‌خوام اتفاقی براش بیافته؛ من هر کی دور و اطرافم بوده آسیب دیده. نمی‌خوام بلایی سرش بیاد. نمی‌دونم شاید کارم اشتباه بود توی شرکت استخدامش کردم، ولی این جوری خیالم هم راحت‌تر بود که می‌تونم حواسم بهش باشه؛ نمی‌خواستم بلایی که سر آرام اومد سر هستی هم بیاد؛ این سری اجازه نمی‌دم. از جام بلند شدم و از اتاقم بیرون رفتم و به سمت اتاق خانم کیانی راه افتادم.

یک هفته از کار کردنم توی شرکت می‌گذشت؛ همه چی خوب پیش می‌رفت خانم کیانی خیلی بهم توی کارها کمک می‌کرد؛ رهام هم هر وقت نیاز بود بهم کمک می‌کرد. رابطه‌ام باهاش خوب بود. نقشه‌ها رو جمع کردم، باید بهش نشون می‌دادم که زودتر تائید کنه یا اگه مشکلی هست برطرف بشه. امروز هم اصلا ندیده بودمش، اینجوری بهونه‌ای پیدا می‌کردم برای دیدنش. نمی‌دونم چم شده بود، دلم براش تنگ می‌شد، نگرانش می‌شدم؛ سرم رو تکون دادم تا این افکار دست از سرم بردارن. به سمت اتاقش راه افتادم. تقه‌ای به در اتاق زدم که وقتی اجازه ورود داد داخل اتاق رفتم. بهم نگاه کرد.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان تقاص دل:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

5 دیدگاه برای “دانلود رمان تقاص دل

  1. نفس گفته:

    سلام خوبید ..آیدا جان لطفاً میشه …رمان ها رو کامل بزارید توی مجله ..ک نخواد دیگه بری تو گوگل دانلود کنیم اینطور خیلی راحت تره…تا بخواییم بریم دوباره دانلود کنیم؟؟؟ممنون میشم کامنت من رو زودتر بزارید

  2. گیتا گفته:

    رمان امیدرهایی رو هم بزارید جلد یکش تموم شده ..واقعی و با قلم فوق العاده قوی

  3. ستـــــــــارهــじ گفته:

    مهسا موافقم باهات خیلی الکی بود..دانلود نکنین بهتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.