دانلود رمان تعقیب سایه ها

دانلود رمان تعقیب سایه ها

صورتی‌ها: رمان تعقیب سایه ها را در این مطلب می‌توانید دانلود کرده و مطالعه فرمایید. برای اینکه با موضوع این رمان بیشتر آشنا شوید بهتر است پیش از دانلود رمان تعقیب سایه ها خلاصه‌ای از رمان را مطالعه کنید.

دانلود رمان تعقیب سایه ها

دانلود رمان تعقیب سایه ها

خلاصه‌ای از رمان تعقیب سایه‌ها:

داستان رمان، داستانی از یک افسر پلیس لس آنجلس به نام کل فلیپس است، که در اولین ماموریت کاری خود متوجه وجود یک باند خلافکاری در سطح شهر لس آنجلس می‌شود. اما چون روزهای اول ماموریت او بوده است کسی حرف او را باور نمی‌کند و او مجبور می‌شود برای اثبات حرف خود به تنهایی برای نابودی این باند تلاش کند و در این راه افراد زیادی را قربانی کند.

دانلود رمان تعقیب سایه ها

قسمت کوتاهی از رمان تعقیب سایه‌ها:

کدوم بازی؟

– درگیری، تعقیب و گریز، قتل. یه چند روزی از این نعمت محروم بودم؛ ولی می‌دونستم که باز هم از این اتفاقا می‌افته. حرکت کن رفیق. شک ندارم یه خبراییه که اون کارآگاه‌های خودخواه نیروی کمکی خواستن. دنده را جا انداختم و از کنار ترموای قرمز رنگی که تقریبا خالی حرکت می‌کرد گذشتم. همکارم با شور و اشتیاق حرف می‌زد و وقتی لحظه‌ای در چشمانش خیره شدم، برق شادی را دیدم. انگار از چنین ماموریت‌هایی خوشش می‌آمد. نمی‌توانستم او را بفهمم. با یکدیگر زیاد صحبت نکرده بودیم و اگر خودش اصلاح نمی‌کرد، حتی نامش را هم اشتباه می‌گفتم. به همین خاطر از این حرف او غافلگیر شدم و متعجب سعی کردم با سوال و جواب شخصیتش را بهتر بشناسم.

حالا چرا این‌قدر خوشحالی؟

چون من عاشق هیجانم. خیلی دوست دارم یه پرونده‌ی قتل بهم بدن. نه از اونایی که طرف حتی دست چپ و راست خودش رو هم تشخیص نمی‌ده، از اون پیچیده‌هاش. از اونایی که باید یکی دو هفته، شاید هم چند ماه شب رو بیدار بمونی و روش کار کنی تا رد قاتل رو بگیری. بعد برم سراغش، اون از دستم فرار کنه با ماشین تعقیب و گریز راه بندازیم، از بین بقیه لایی بکشم. یهو اسلحه‌اش رو در بیاره. وای چه حالی داره!

نگاهم بی‌تفاوت به جلو دوخته شده بود. فقط هر از گاهی فرمان را می‌چرخاندم تا از ماشین‌های مقابلم سبقت بگیرم و نیز از آینه‌ی عقب نیم نگاهی به پشت سرم می‌انداختم و ماه را که در تعقیب ما بود، زیر نظر می‌گرفتم. خیابان شلوغ نبود. اصلا از صحبت‌های رالف خوشم نیامده بود. افکارش نه تنها با افکار من در تضاد بود، بلکه با مخدوش کردن ذهنم موجب می‌شد به اهداف و آرمان‌هایم پشت پا بزنم. من زمانی که این لباس را می‌پوشیدم، قسم خوردم که اجازه ندهم چیزی مرا از مسیرم منحرف سازد.

لینک دانلود رمان تعقیب سایه‌ها:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها