دانلود رمان ترس و عشق

دانلود رمان ترس و عشق

در این بخش از صورتی‌ها دانلود رمان ترس و عشق اثری از رقیه حسینی را آماده کرده‌ایم که امیدواریم با مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از این رمان، آن را بپسندید و دانلود کرده و بخوانید. با ما همراه باشید.

دانلود رمان ترس و عشق

دانلود رمان ترس و عشق

خلاصه‌ای از رمان ترس و عشق:

داستان این رمان در مورد اعتماد به کسانی است که آن‌ها را نمی‌شناسید ولی از روی چهره و رفتار آن‌ها قضاوت می‌کنید که آدم خوبی هستن اما همه‌چی رفتار و چهره افراد نیست. گاهی اوقات این چهره‌ی مهربان و قابل اعتماد رازهایی دارد که هیچ کس از آن باخبر نیست.

دانلود رمان ترس و عشق

قسمت کوتاهی از رمان ترس و عشق:

خواست چیزی بگه اما نشد چون رسیده بودیم به مدرسه، وارد کلاس شدیم تقریبا بیشتر بچه‌ها اومده بودن، سرجامون نشستیم، آخه اینم مدرسه است ما داریم؟ دیوارا همه داغون، وای از پرده‌ها نگم بهتره، همه پاره شده بود و رنگش هم از اون بدتر، زرد؛ آخه پرده هم زرد؟ معلوم نیست کدوم بی‌سلیقه‌ای اینا رو انتخاب کرده. معلما و مدیر هم از خود مدرسه داغون‌تر بودن، همه بداخلاق و بدترکیب، با اومدن خانوم منتظری معلم زمین‌شناسی غرغرم نصفه موند. تنها معلمی که هم اخلاقش و هم چهرش از همه عالی‌تر بود همین خانوم منتظری بود، همه عاشقش بودن؛ هم از این درس متنفرم بودم هم متاسفانه هیچی ازش نمی‌فهمیدم. کم کم درس شروع شد اما من حوصلم سر رفته بود دلم می‌خواست کرم بریزم، اما خب چون دقیقا رو به روی خانوم منتظری بودم نمی‌تونستم کاری کنم. پس شروع کردم به نقاشی کشیدن تو کتاب، نمی‌دونید که چه نقاشی خوشگلی شده بود. با شنیدن صدای خانوم منتظری نفس تو سینم حبس شد، سرم رو بلند کردم و نگاش کردم، با دیدن نقاشی چشماش گرد شد. دریا تو به جای گوش دادن به این درس داری نقاشی می‌کشی؟ دختر من از تو آخر دق می‌کنم، من فقط نمی‌دونم تو چه جوری این امتحانا رو قبول می‌شی؟

لینک دانلود رمان ترس و عشق:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها