دانلود رمان بوی خون

دانلود رمان بوی خون

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان بوی خون با ژانری عاشقانه و پلیسی را برای کتاب‌خوانان مجله آماده کرده‌ایم. امیدواریم با مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از این رمان، آن را دانلود کرده و بخوانید. با ما همراه باشید.

دانلود رمان بوی خون

خلاصه‌ای از رمان بوی خون:

داستان رمان بوی خون ماجرای زندگی پسری به نام سهند است که به دلیل ضربه‌هایی که در طول زندگی‌اش خورده، زندگی را رها کرده و به دنبال انتقام است که در راه انتقام به طور اتفاقی با دختری به نام شادی آشنا شده که زندگی سهند دچار دگرگونی می‌شود. پایان خوش

دانلود رمان بوی خون

قسمت کوتاهی از رمان بوی خون:

قدم‌های شادی کند شده بودند.. مطمئن بود آن کسی که آن طرف خیابان است همان پسر وحشی است.. روسریش را جلو کشید و سعی کرد همگام با زنی که چرخ خرید داشت راه برود تا خودش را پشت او مخفی نگه دارد.. سهند روی پله‌های ورودی ساختمانی نشسته بود و با تفریح به حرکات شادی نگاه می‌کرد.. با خود گفت “الان می‌خوای خودتو از من مخفی کنی جوجه؟” دستش را زیر چانه‌اش قرار داد و به شادی که حالا پشت ماشینی سنگر گرفته بود نگاه کرد و گفت “خب چرا نمی‌ری اگه می‌ترسی از من؟” دوباره با دیدن شادی که ناشیانه از پشت ماشین سرک کشید به خنده افتاد… شادی آن طرف خیابان دست‌هایش را به هم می‌فشرد… از طرفی می‌ترسید و می‌خواست زودتر به خانه کوچک و امنش برگردد از طرفی در مورد سهند کنجکاو شده بود.. از پشت ماشین سرکی کشید تا سهند را ببیند… با خود گفت “این که هنوز اینجا نشسته… خیلی مشکوکه…” کمی فکر کرد و به این نتیجه رسید که نمی‌تواند به خانه برگردد و بیخیال موضوع شود.. در ضمن هوا هنوز روشن بود و خیابان هم شلوغ.. پس او نمی‌توانست کاری بکند.. با این حال در دلش دعایی خواند و گوشی‌‌اش را محکم در دست فشرد تا اگر لازم شد سریع به پلیس زنگ بزند… سهند با دو انگشتش آرام شقیقه‌هایش را مالید و کمی فکر کرد… با خودش گفت” برای امروز بسه”… نگاهی به شادی انداخت و فکر کرد بد نیست کمی هم تفریح کند!

لینک دانلود رمان بوی خون:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها