صورتی‌ها مجله سبک زندگی بانوان و دختران

دانلود رمان به خاطر آهو

دانلود رمان به خاطر آهو

رمان‌ها معمولا ژانرهای متفاوتی دارند و هر شخصی متناسب با سلیقه و علاقه‌ی خود رمانی را برای خواندن انتخاب می‌کند. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان به خاطر آهو که ژانری عاشقانه و اجتماعی دارد را برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم. امیدواریم بعد از مطالعه خلاصه و قسمت کوتاهی از رمان به خاطر آهو آن را دانلود کنید.

دانلود رمان به خاطر آهو

دانلود رمان به خاطر آهو

خلاصه‌ای از رمان به خاطر آهو:

داستان رمان داستان زندگی دختری است که از خانواده، فامیل و .. طرد شده است! این دختر طرد شده بچه‌ای در آغوشش دارد که در میان این همه انسان و در شلوغی و ازدحام این شهر دنبال شخصی می‌گردد. پایان خوش

دانلود رمان به خاطر آهو

قسمت کوتاهی از رمان به خاطر آهو:

به محض ورودم توی خونه، بغضم ترکید و به هق هق افتادم. آخه چرا؟ چرا الآن؟ چرا حالا که به نبودنش عادت کردم؟ خدایا چرا؟ آهو گوشه‌ای ایستاده بود و با ترس و تعجب بهم خیره شده بود. وای خدا… نکنه بخواد آهو رو ازم بگیره؟ با این تصور، هق هقم شدیدتر شد. خدایا نه، تحمل ندارم، دیگه تحمل دوری آهو رو ندارم، دست‌هامو باز کردم و منتظرانه به آهو خیره شدم… فرصت رو از دست نداد و با سرعت خودش رو توی بغلم جا داد… اومم! آهوی من… دختر من! لحظاتی گذشت و کمی آروم شدم… آهو رو روی مبل گذاشتم و به سمت آشپزخونه به راه افتادم… به غیر از چند تا تخم مرغ، دیگه چیزی توی یخچال نبود! قلبم فشرده شد. به یخچال تکیه دادم و چشم‌هامو بستم!

روی تخت دراز کشیدم و به ترانه‌ی خنده‌ی آهو گوش فرا دادم، تا به حال این‌همه نخندیده بود! صدای خنده‌هاش کل عمارت رو گرفته بود و شاهکار از این همه خنده لذت می‌برد… از جا بلند شدم و از اتاق خارج شدم و به سمت اتاق آهو به راه افتادم، اتاق زیبائی داشت و ترکیب رنگ‌های گلبهی و سفید، به آدم آرام‌بخش تزریق می‌کرد. آهو روی زمین نشسته بود و دور تا دورش عروسک‌های دخترونه‌ی قشنگ ریخته بود، آهوی من، این‌همه عروسک رو یک جا ندیده بود!

لینک دانلود رمان به خاطر آهو:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها