دانلود رمان بسته شده (رمان خارجی)

دانلود رمان بسته شده

دانلود رمان بسته شده

خواندن رمان‌های متفاوت از قلم نوسندگان مختلف برای خوانندگان رمان لذت‌بخش خواهد بود چون قلمی جدید و موضوع جدیدتری را تجربه خواهند کرد. بنابراین در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها بنا به درخواست شما کاربران عزیز دانلود رمان بسته شده را اماده کرده‌ایم. این رمان یک رمان خارجی نوشته کالین هوور است که مترجمی به نام ستاره این رمان را ترجمه کرده است. امیدواریم از خواندن این رمان زیبا لذت ببرید.

دانلود رمان بسته شده

خلاصه‌ای از رمان بسته شده:

داستان رمان داستان زندگی دختری بهنام لیکن است که مرگ ناهنگام پدر لیکن باعث شد که لیکن در سن ۱۸ سالگی یک سنگ صبور برای مادر و برادر کوچکترش باشد. این تفاق نشان می‌داد که لیکن با مرگ پدرش محکم و قوی شده و خود را دختری انعطاف‌پذیر نشان می‌داد. اما چیزی که در درون او می‌گذشت یاس و ناامیدی بود.

که در زمان یاس و ناامیدی لیکن جوانی ۲۱ ساله و جذاب به نام ویل کوپر که در همسایگی آن‌ها زندگی می‌کند وارد زندگی لیکن می‌شود…..

قسمتی از دانلود رمان بسته شده:

به چهره‌مون تو آینه نگاه کردم و احساس کردم خوش‌بخت‌ترین دختر زمینم. فکر نمی‌کردم که بقیه بچه‌هام همچین پدری رو که کلیپس سحرآمیز داره رو داشته باشن. به مدت دو ماه هر روز اون کلیپس رو به موهام می‌زدم و مامانم هیچ‌وقت متوجه این موضوع نشد. و الان که دوباره اونو دیدم، متوجه شدم که پدرم به مامانم در مورد این موضوع گفته و من اون زمان چون فقط پنج سالم بود فکر می‌کردم به خاطر جادوِ. من از لحاظ ظاهری بیشتر شبیه مامانم بودم تا بابام. من و مامانم هر دو قد متوسطی داشتیم. بعد از داشتن دو تا بچه دیگه نتونست به وزن قبلی خودش برگرده و بتونه شلوارهای منو بپوشه، اما هردومون تو قرض دادن وسایل‌مون به هم‌دیگه خیلی خوب بودیم. هردومون موهای قهوه‌ای داشتیم، صاف یا موج‌دار می‌شد. چشم‌های سبزش پررنگ‌تر از مال من، و با توجه به شرایط آب و هوایی بود، و با پوست سفیدش چشم‌هایش درشت‌تر به نظر می‌رسید. هر جور که حساب می‌کردم، بابام رو بیشتر دوست داشتم. هر دومون روحیه و خلقیات مشابه‌ی داشتیم، شخصیت‌های مشابه، عشق به موسیقی یکسان و هر دو شوخ طبعی و خنده یکسانی داشتیم. کِل جور دیگه‌ای بود. از نظر فیزیکی و جسمانی شبیه بابام بود با موهای بور و نرم. نه سالش بود، ولی جثه‌اش از سنش کوچک‌تر به نظر می‌رسید، اما شخصیتش طوری بود که باعث می‌شد کمبودهای جسمیش رو جبران کنه.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

دانلود رمان بسته شده:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

مطلب دانلود رمان بسته شده نیز به پایان رسید امیدواریم از خواندن این رمان خارجی ترجمه شده لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.