دانلود رمان با عشق آرامم کن (عاشقانه)

دانلود رمان با عشق آرامم کن

دانلود رمان با عشق آرامم کن

در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز رمان با عشق آرامم کن نوشته بتی درخشنده را آماده کرده‌ایم که امیدواریم از خواندن این رمان لذت ببرید. این رمان عاشقانه با قلمی بسیار روان و زیبا نوشته شده است که هر خواننده‌ای را جذب خود می‌کند. با خواندن رمان با عشق آرامم کن لحظات خوشی را برای شما دوستان عزیز آرزومندیم. با ما همراه باشید. برای دانلود رمان با عشق آرامم کن در انتهای مطلب بر روی “دانلود با لینک مستقیم” کلیک کنید.

رمان عاشقانه با عشق آرامم کن

دانلود رمان با عشق آرامم کن

خلاصه‌ای از رمان با عشق آرامم کن:

داستان رمان ما درباره‌ی دلسا و دانیال برادر و خواهری است که سرنوشت راه جدیدی را برای‌شان رقم زده که با عبور از این راه‌های سرنوشت به راز‌های مهمی در گذشته پی می‌برند.

سیاوش به دست دوستانش به مواد مخدر اعتیاد پیدا می‌کند و از خانواده‌اش طرد می‌شود. اما با یک دعوا سرنوشت زندگی سیاوش را به زندگی خواهر رمان دلسا گره می‌زند.

و آیا دلسای رمان می‌تواند سیاوش را تغییر دهد؟

و هم‌زمان با بازی‌های سرنوشت با دلسا و سیاوش ماموریت جدید سرگرد دانیال مهرجو هم شروع می‌شود و  چه اتفاقاتی را برایش رقم می‌زند؟

قسمتی از رمان با عشق آرامم کن:

روی نیمکت همیشگی نشستم، چه‌قدر هوا امروز خوبه، نفس عمیقی کشیدم ،نگاهم به خون‌مون افتاد، دقیقا روبه روی پارک بود، همیشه این پارک بهم آرامش می‌داد، درختایی که تازه شکوفه کرده بودند، واقعا فضای پارک رو زیباتر می‌کردند، بابا همیشه بابت این‌که صبح زود می‌ام این‌جا سرزنشم می‌کرد و می‌گفت: چه معنی می‌ده دختر صبح به این زودی بره پارک، نگرانیش رو درک می‌کردم، آخه وقتایی که من می‌ام خیلی خلوته، ولی نمی‌تونم از آرامش عجیب این پارک بگذرم غرق فضای پارک و آرامشش بودم، که متوجه شدم دستی جلوی چشمام تکون می‌خوره، سرم رو برگردوندم، متوجه هستی شدم که کنارم نشسته بود، لبخندی بهش زدم و با ذوق بغلش کردم وگفتم: هستی تو این‌جا چی‌کار می‌کنی؟؟ از هم‌دیگه جداشدیم، هستی بهترین دوستم بود، دختر خیلی خوبی بود.

_اومدم ببینمت، رفتم خونتون، عمت گفت تو پارکی، منم اومدم این‌جا.

تکیه دادم به نیمکت و گفتم: خیلی خوشحالم که می‌بینمت،چند وقتی هست که کم پیدایی؟؟

هستی لبخند خبیثی زد و گفت: دلم نمی‌خواست ببینمت، برای همین کم پیدام

می‌دونستم شوخی می‌کنه، اخم ساختگی کردم، هستی باهمون لبخند نزدیکم شد و بوسه‌ای روی گونم زد و گفت:

شوخی کردم مگه من چند تا دوست به گلی تو دارم

_خوبه نمی‌خواد خودشیرینی کنی، دلیل قانع کننده بیاری، اول این‌که چرا گوشیتو جواب نمی‎دی دوم چرا سراغی از من نگرفتی؟؟ دلم برات تنگ شده بود به گوشیت زنگ زدم، ولی جواب ندادی، نگرانت شدم، می‌خواستم امروز بیام سراغت که دیگه خودت تشریف فرما شدی.

هستی سرش رو پایین انداخت ،آهی کشید و به فکر رفت ……..

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان با عشق آرامم کن:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

امیدواریم با دانلود رمان با عشق آرامم کن ، رمان زیبایی را به لیست رمان‌های خود افزوده باشید.

5 دیدگاه برای “دانلود رمان با عشق آرامم کن (عاشقانه)

  1. یکتا خانووووم گفته:

    لطفا رمانای نوجوانانه و هیجانی و ترسناک یا کمیک هم بزارید مثلا از نویسنده هایی مثل ار ال استاین و دن گاتمن که اقای گاتمن رمانای کوتاه و خنده دار مینویسه خیلی جالبن یا مثلا اقای استاین رمانای ترسناک و هیجانی نوجوانان رو مینویسه ….. در هر صورت لطفا بزارید لینک دانلودش رو …… فقط نمیشه که عاشقانه باشه …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.