div class="yn-bnr" id="ynpos-2473">
دانلود رمان عشق شیرین

دانلود رمان بانوی من

صورتی‌ها: رمان‌ها بخش بزرگی از نوشته‌های نویسندگان بزرگ را شامل می‌شود. دلیل این امر هم این است که بسیاری از خوانندگان کتاب به رمان بسیار علاقه دارند و دوست دارند هر از گاهی رمانی نیز بخوانند و از آن لذت ببرند و خود را جای شخصیت‌های آن بگذارند. رمان بانوی من نوشته خانم مرضیه یگانه یکی از این رمان‌های عاشقانه است. برای دانلود رمان بانوی من با لینک مستقیم و رایگان به انتهای مطلب مراجعه نمایید.

دانلود رمان بانوی من

دانلود رمان بانوی من

رمان بانوی من که یکی از نوشته‌های بسیار خوب سرکار خانم مرضیه یگانه می‌باشد در یک جلد به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که می‌توانید برای دانلود به انتهای مطلب مراجعه کنید.

خلاصه‌ای از رمان عاشقانه بانوی من

خلاصه‌ای از رمان عاشقانه بانوی من:

من الهه ای هستم از جنس پاکی و شیطنت، آمیخته به هوسی از روزهای دور، و غافل از نگاه‌هایی که همیشه همراهم بود و من حتی سایه اش را هم ندیدم.
شب گرفته و مه آلود، ناخواسته عاشق شدم، عاشق چشمانی از جنس شب…


مطلب پیشنهادی برای شما:

فایل صوتی کتاب زن در ریگ روان

بخشی منتخب از رمان بانوی من

بخشی منتخب از رمان بانوی من:

من از اول باهمه فرق داشتم. با همه‌ی همه. همه که می گم یعنی دخترهای دور و برم که هیچ، با هر دختری که مادرم، پدرم، حتی آقاجونم در طول عمرشون دیده بودند .

خلاصه همه دیگه. مثلا از اولی که فهمیدم بزرگ شدم، پا به پوب با پسر عموهام همبازی شدم.چنان دریبل می کردم که همه‌ی پسرعموهام از من جا می موندند.

یعنی سرم دعوایی بود! وقتی خونه‌ی ویلایی آقا جون جمع می‌شدیم، در یارکشی‌ها، هر کسی تمام زورش را می‌زد که من برم توی تیم اون. حالا اینا هیچی .مهارت خاصی توی دعوا راه انداختن داشتم.

وای مخصوصا وقتی نازنین و نازلی دختر عموهام که از شون متنفر بودم، سر راهم سبز می شدند.
هردفعه که ما دعوت می‌شدیم خونه‌ی آقا جونم، اون‌ها هم بودن. خب چون اونا دخترهای عمو سعید بودند و آقا جون همه‌ی بچه هاشو باهم دعوت می کرد و

برای خواندن بقیه کتاب، رمان را از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود رمان بانوی من به صورت کاملا رایگان:

دانلود رمان بانوی من با لینک مستقیم

امیدواریم از خواندن این رمان نیز نهایت لذت را برده باشید. اگر رمانی مد نظرتان است و می‌خواهید در مجله صورتی‌ها نیز قرار دهیم در بخش نظرات نام کتاب را بنویسید.

بعد از خواندن رمان حتما نظر خودتان را در بخش نظرات بیان کنید و این نکته را هم ذکر کنید که اگر شما به جای مرضیه یگانه نویسنده رمان بانوی من بودید داستان را چگونه به پایان می‌رساندید؟