دانلود رمان بامداد و سی دقیقه

دانلود رمان بامداد و سی دقیقه

صورتی‌ها: در این مطلب با رمان بامداد و سی دقیقه آشنا خواهید شد رمانی که موضوع آن پلیسی و عاشقانه می‌باشد. بهتر است قبل از دانلود رمان بامداد و سی دقیقه خلاصه‌ای از آن را که تهیه کرده‌ایم مطالعه کرده تا با موضوع رمان بیشتر آشنا شوید.

دانلود رمان بامداد و سی دقیقه

دانلود رمان بامداد و سی دقیقه

خلاصه‌ای از رمان بامداد و سی دقیقه:

داستان رمان داستان زندگی دو برادر پلیس است که درگیر یک پرونده‌ی پیچیده‌ی قاچاق گازوئیل می‌شوند. در طی رمان داستان‌ها و ماجراهایی رخ می‌دهد که باعث می‌شود مشکلات کاری به زندگی شخصی این دو برادر کشیده شود و در طی همین مشکلات یکی از اعضای خانواده دو برادر مفقود می‌شود.

 

دانلود رمان بامداد و سی دقیقه

قسمت کوتاهی از رمان بامداد و سی دقیقه:

می‌خواستم قبل از هر کاری مطمئن بشم ریحانه اونجا نیست، حرف‌های پسر شهیاد که شب قبلش گفته بود حسابی ذهنم رو درگیر کرده بود. سرهنگ گفتن که اعتنا نکنم، می‌دونستم برای زجر دادن من دست به هر کاری می‌زنه… ما حتی مطمئن نیستیم که غیبت ریحانه به شهیاد ربط داره یا نه؛ اما من غیر حرف‌های عمل کردم، نتونستم بیخیالش بشم. یه کم بیشتر جلو رفتم که بتونم یه ردی ازش پیدا کنم که متأسفانه قبل از این که خیلی پیش برم یکی از آدم‌های شهیاد گیرم انداخت، درگیر شدیم. سروان جلالی مرتب بیسیم می‌زد که موقعیت مناسبه و به سرهنگ خبر بده؛ ولی بیسیم طی درگیری خُرد شد و بعدش هم که… خب، بعد توی اون درگیری… بیهوش شدم. وقتی گلاویز اون مرد بودم یکی از پشت با قنداق اسلحه کوبید تو گردنم. جرئت بلند کردن سرم را ندارم؛ نه از ترس، بلکه از شرم و خجالت اینکه با یک بیفکری محض نه تنها کل عملیات را نابود کرده‌ام و تمام اعتبار کاریام را به گند کشیده‌ام، بلکه بزرگترین الگوی زندگی‌ام را به بدترین نحو ممکن ناامید کرده‌ام.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان بامداد و سی دقیقه:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

2 دیدگاه برای “دانلود رمان بامداد و سی دقیقه

  1. nilofar.gh گفته:

    رمان خوبیه حتماً دانلود کنید_ویرایش رمان هم با افتخار کار من بوده^_^ که در صفحه ابتدای رمان نوشته شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.