رمان الهه بهشتی، رمانی با موضوع عاشقانه

دانلود رمان الهه بهشتی

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها دانلود رمان الهه بهشتی را آماده کرده‌یم که یک رمان تخیلی عاشقانه و متفاوت است و توصیه می‌کنیم با خواندن خلاصه و قسمتی از این رمان با موضوع و قلم نویسنده رمان آشنا شوید. همراه ما باشید و ابتدا خلاصه رمان رمان الهه بهشتی را بخوانید.

دانلود رمان الهه بهشتی

دانلود رمان الهه بهشتی

خلاصه‌ای از رمان الهه بهشتی:

در دنیا و زمانی دیگر، بالای آسمان و ستارگان، مکانی دور از زشتی و پلیدی، دختری با سرنوشت خود دست و پنجه نرم کرده و جنگ می‌کند. حوادثی برای او اتفاق می‌افتد و تکالیفی وجود دارد که باید انجام شود و اما حالا عشقی که به شادگی به وجود آمده و هرگز فراموش نخواهد شد. دختر و پسر عاشق قصه هر دو یکدیگر را می‌خواهند اما در این میان تنها عفریته‌ای است که همه چیز را برهم می‌زند.

دانلود رمان الهه بهشتی

قسمتی از رمان الهه بهشتی:

صدای فریاد ناگهانی جمع، باعث شد که افرا با وحشت سرش را بلند کند و به نقطه‌ای خیره شود که صدا از قعر آن به گوش می‌رسید. چه اتفاقی افتاده بود؟! این سر و صدا هر لحظه بیشتر می‌شد و به دل او چنگ می‌انداخت. افرا با ترس بلند شد؛ مردد بود که فرار کند یا همان جا بماند که ناگهان موجودی زشت و سه پا، با پوستی قرمز رنگ و موهای به هم ریخته سیاه، با چشمانی براق و مشکی، در حالی که زبانش آویزان شده بود و دم بلندی داشت و به این سمت و آن سمت می‌پرید، جهش بلندی زد و در هوا به دور خود چرخید و مستقیم روی عروسک‌های افرا فرود آمد و قبل از آن که دختر بیچاره بتواند حرکتی انجام دهد، جیغی کشید و با دم کلفت و قدرتمندش او را پرت کرد. افرا محکم به دیوار خورد که باعث شد دردی وحشتناک تمام وجودش را فرا بگیرد و به دنبال آن موجود عجیب، او نیز جیغ بکشد. شیهه‌ی اسب‌های سلطنتی تا حدودی جمع متشنج را ساکت کرد. مردم چپ و راست کنار می‌پریدند و راه را برای اسب‌های حاکم باز می‌کردند. موجود وحشتناک دوباره جیغ کشید و پرش‌کنان از آن جا دور شد و به دنبال او نیز، سربازان سلطنتی سوار بر اسب‌های مشکی رنگ، او را تعقیب کردند.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

لینک دانلود رمان الهه بهشتی:

دانلود با لینک مستقیم

[/box]

1 دیدگاه برای “رمان الهه بهشتی، رمانی با موضوع عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.