مجله صورتی‌ها

 
دانلود رمان آرامی که من باشم

دانلود رمان آرامی که من باشم

خواندن رمان برای هر فردی می‌تواند لذت‌بخش باشد، او را از دنیای خود دور کرده و به دنیای رمان وارد کند تا از شلوغی‌های زندگی برای مدتی دور بماند. با دانلود رمان آرامی که من باشم می‌توانید مطالعه یک رمان با ژانری بسیار جدید را تجربه کرده و از خواندن آن لذت ببرید. با ما همراه باشید.

دانلود رمان آرامی که من باشم

دانلود رمان آرامی که من باشم

خلاصه‌ای از رمان آرامی که من باشم:

داستان رمان آرامی که من باشم داستان زندگی دختری که طی اتفاقاتی متوجه می‌شود که پدرش خلاف‌کار بوده و در این میان پدر خود را از دست می‌دهد و مجبور می‌شود با خانواده‌ی پلیسی که پدرش را اعدام کرده است زندگی کند اما در این زمان ماجراهایی باعث می‌شود که زندگی این دختر مسیر جدیدی را طی کند.

دانلود رمان آرامی که من باشم

قسمت کوتاهی از رمان آرامی که من باشم:

فکر نمی‌کردم اینجوری بشه. خیلی برام سخت بود. نبود کسی که تمام زندگیم بود. نبود حمایتاش. نبود مهربونیاش. نبود عطر تنش. نبود پدری که برای من فقط پدر نبود. همه چی بود. مثل مادر محرم اسرارم بود. مثل برادر کوه پشتم بود. مثل خواهر مهربان بود و حالا که رفته بود… تنها شده بودم خیلی تنها… کسی رو به غیر از اون نداشتم و حالا که نبود باید چی‌کار می‌کردم؟ کجا می‌رفتم؟ پیش کی می‌موندم؟ من یه دختر ۲۰ ساله چی‌کار باید می‌کردم؟ به آینه روبروم نگاه کردم تو این چند روز خیلی لاغر شده بودم. زیر چشمای درشت مشکیم گود افتاده بود. بینی قلمیم بخاطر گریه قرمز بود. لبای قلوه‌ای صورتیم بخاطر نخوردن آب و غذا خشکی زده بود و پوست سفیدم حالا زرد و رنگ پریده بود. موهای مشکی مجعدم توی هم گره خورده بود. وضعم خیلی ناجور بود. خدایا چه بلایی سرم اومده بود؟

لینک دانلود رمان آرامی که من باشم:

دانلود با لینک مستقیم

ممنون که در این مطلب از صورتی‌ها نیز همراه ما بودید. امیدواریم از خواندن این رمان زیبا لذت برده باشید.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها