مجله صورتی‌ها

 
دانلود رمان آتروپات

دانلود رمان آتروپات

در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها رمان آتروپات با ژانری بسیار متفاوت را برای کاربران اهل کتاب آماده کرده‌ایم. داستان این رمان بسیار متفاوت بوده و همچنین جذاب. برای دانلود رمان آتروپات می‌توانید به انتهای مطلب مراجعه کنید.

دانلود رمان آتروپات

دانلود رمان آتروپات

خلاصه‌ای از رمان آتروپات:

داستان رمان در ارتباط با پسری است که به تنهایی با پدرش زندگی می‌کند و خانواده‌ی پدریش، پدرش را به دلیل ازدواج با مادرش از خودشان راند‌ه‌اند اما حق با خانواده‌ی پدری‌شان بوده است. مادر آی‌هان به محض به دنیا آمدنش، فرزند خود و پدرش را ترک کرده است. پدر آی‌هان یک نظامی است و به علت داشتن چشمان فوق‌العاده جذاب آی‌هان عاشقش است و بعد از مادرش دیگر به هیچ زنی اعتماد نکرده و پیش خانواده‌ی خود برنگشته تا سرزنش نشود.

دانلود رمان آتروپات

قسمت کوتاهی از رمان آتروپات:

اون هیچی نمی‌دونست خاطرات اون روز تو ذهنم تداعی شد اون روز مثله همیشه من در مقابل یادگیری و خدمت به شیطان مقاومت می‌کردم که باعث خشم پدرم شده بود و داشت با تازیانه‌ی دردناکش من رو مجبور و تنبیه می‌کرد که ناگهان اون فرشته‌ی نگهبان همیشگیه من داخل شد و با دیدن جسم بی‌جون و خونین من رویه زمین عصبانی شد و با نیزه‌ی مجسمه‌ی فلزیه شوالیه سینه‌ی پدرم رو از پشت سوراخ کرد و تا ابد به خاطر آرامش و آزادیه من فرمان بردار شیطان شد و من فراری شدم گرچه تا حدودی منم بنده‌ی شیطان بودم. آمول حالا شاید خودشم یه شیطانه… شاید… وقتی پدرم کشتش و به زمین افتاد تونستم پشت سرش فرشته‌ی نجاتم رو ببینم باورم نمی‌شد آمول از خشم می‌لرزید به طرفم اومد و کنارم زانو زد

– خوبی دادشی

منو به این اسم می‌شناخت نه پسر عمو اون روز ازم خواست فرار کنم گفت به جای هردومون به شیطان خدمت می‌کنه و نمی‌زاره کسی آزارم بده حتی خود شیطان اما هر دوی ما زاده‌ی شیطان بودیم و خواسته یا ناخواسته موجودی بنام شیطان درونمون داشتیم اما من تنها دلیلم برای فرار از شیطان آی‌هان بود پسری که وقتی تنها ۳۱ سالم بود و قصد خودکشی داشتم شد تنها دلیل ادامه‌ام با صدایه فریاد بازپرس به خودم اومدم.

لینک دانلود رمان آتروپات:

دانلود با لینک مستقیم

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها