دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگا‌ه هایی که به sat و act نیاز ندارند

بعد از خواندن تیتر “دانشگا‌ه هایی که به sat و act نیاز ندارند” شاید از خودتان بپرسید که sat و act چیست؟ اگر بخواهیم تعریف ساده‌ای از هر دو داشته باشیم باید بگوییم: sat و act آزمون‌های بین‌المللی استانداردی هستند که جهت ورود به بعضی از دانشگاه‎ها و کالج‌ها برگزار می‌شوند، این آزمون‌ها در سطح کارشناسی می‌باشند. این آزمون‌ها نسبتا سخت و زمانگیر بوده و نوعی مانع برای تحصیل جوان‌ها در خارج از کشور به شمار می‌آیند به همین دلیل خیلی از افراد از این آزمون‌ها می‌ترسند. یک خبر خوب، برای افرادی که از آزمون‌های sat و act ترس دارند این است که، برخی از دانشگاه‌های برتر در سطح جهانی نیاز به این دو آزمون ندارند. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، لیستی از “دانشگا‌ه هایی که به sat و act نیاز ندارند” جمع کرده‌ایم. همراه ما باشید.

دانشگا‌ه هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگاه شیکاگو

دانشگاه شیکاگو، جزو دانشگاه‌های رقابتی می‌باشد، که نرخ پذیرش آن فقط ۸% است. ولی اگر رشته شما جزو رشته‌های عمومی باشد، شانس بیشتری دارید که در این دانشگاه تحصیل کنید. مهم‌ترین موضوعات در این دانشگاه، زیست‌شناسی، علوم سیاسی و اقتصادی و … هستند.

یک واقعیت جالب در مورد این دانشگاه: رئیس‌جمهور سابق آمریکا، باراک اوباما ۱۲ سال است که در این مدرسه حقوق تدریس می‌کند و این مدرسه به ۸۹ جایزه نوبل دست یافته است. پس دانشگاه شیکاگو جزو دانشگاه‌هایی هست که به sat و act نیاز ندارند. می‌توانید شانس خود را در این دانشگاه امتحان کنید.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

کالج امرسون

اگر به دنبال دانشگا‌ه هایی که به sat و act نیاز ندارند باشید نام کالج امرسون را خواهید شنید. یکی از بهترین دانشکده‌های هنر، دانشگاه امرسون است. اگر دوست دارید نویسنده شوید، فیلم بسازید و … این دانشگاه مناسب شما می‌باشد.

واقعیت جالب: محوطه این دانشگاه در کل شهر بوستون پراکنده شده است پس انتضار دانشکده‌های شلوغ را نباید از آن داشته باشید.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگاه ویک فارست

دانشگاه ویک فارست، با انتشارات قوی آن مشهور شده است. این دانشگاه دارای دانشکده حقوق، دانشکده تجارت و دانشکده پزشکی است. اگر می‌خواهید یک زندگی یونانی با عشق را تجربه کرده .و به تماشای ورزش‌های پرطرفدار بنشینید، این یک دانشگاه برای شما عالی است. پس اگر به رشته‌های ذکر شده علاقه دارید می‌توانید شانس خود را برای رفتن به این دانشگاه امتحان نمایید.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

کالج برین ماور

یکی دیگر از دانشگاه‌های مشهور و زیبای جهان، دانشگاه برین ماور می‌باشد. این کالج، کاملا دخترانه است و کیفیت آموزشی بالایی دارد، در واقع این کالج، در ارائه کیفیت جزو پیشگامان می‌باشد.

نکته جالب: “شب فانوس” یکی از بزرگ‌ترین جشن‌های سال اول است که در محوطه دانشگاه برگزار می‌شود. این کالج قانون‌ها و مراسم‌های مختلف و جالبی دارد که رضایت دانشجوهایش را به دست می‌آورد.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگاه جورج واشنگتن

یک دانشگاه در واشنگتن وجود دارد به نام جورج واشنگتن، که این دانشگاه جزو نام‌های برتر دانشگاهی می‌باشد. در این دانشگاه، سیاستمداران زیادی تحصیل کرده‌اند در واقع اگر می‌خواهید شغل خاصی در واشنگتن داشته باشید (شغل سیاسی) این دانشگاه محل مناسبی برای شماست (برای کسانی مناسب است که می‌خواهند در این شهر زندگی کنند.) در این دانشگاه بیشتر حساسیت روی رشته‌های علوم اجتماعی و تجارت و … می‌باشد.

واقعیت جالب: بانوی اول ژاکلین کندی در این دانشگاه تحصیل کرد و یک راموتوری به افتخار او نامگذاری شد. این دانشگاه امکانات زیادی دارد و یکی از امتیازات آن، تماشای یک فیلم با همراهی همه دانشجوها در محوطه دانشگاه است.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگاه Temple

دانشگاه Temple هم جزو لیست دانشگا‌ه هایی که به sat و act نیاز ندارند است. حوزه آموزش اصلی این دانشگاه عبارتند از: کسب‌وکار، روزنامه‌نگاری و بازاریابی و … که اگر شما به هر یک از رشته‌های نام برده علاقه دارید، بهتر است این دانشگاه را مد نظر بگیرید.

واقعیت جالب: هر سال، این دانشگاه، سال تحصیلی را با فستیوال معبد آغاز می‌کند.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

کالج بوودین

یکی دیگر از کالج‌های معروف و زیبا، کالج بوودین می‌باشد، که این دانشگاه به امکانات خوب و غذای عالی مشهور است. در این کالج رشته‌هایی مانند علوم سیاسی، ادبیات انگلیسی و زیست‌شناسی و … تدریس می‌شوند.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگاه وسلی

این دانشگاه یکی از سخت‌گیرترین دانشگاه‌های جهان است. این دانشگاه هم مانند لیست بالا، نیازی به sat و act ندارد پس می‌توانید شانس خود را برای ورود به آن امتحان کنید.

محبوب‌ترین رشته‌های علوم، اقتصاد، انگلیسی و علوم سیاسی در این دانشگاه تدریس می‌شوند. اگر توانایی بالایی دارید و می‌خواهید در یکی از بهترین دانشگاه‌های دنیا تحصیل کنید می‌توانید مقصد خود را دانشگاه وسلی قرار دهید.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

کالج فرانکلین و مارشال

کالج فرانکلین و مارشال هم در لیست دانشگا‌ه هایی که به sat و act نیاز ندارند قرار دارد. اگر شما هم به دنبال این گونه دانشگا‌ها در سطح جهان هستید، باید بگوییم که این دانشگاه هم جزو دانشگاه‌های برتر جهان است. در این دانشگاه صحنه‌های موسیقی متفاوتی اجرا می‌شود.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

کالج ایتاکا

این دانشگاه در سال ۱۸۹۲ تاسیس و به عنوان یک هنرستان موسیقی ساخته شد و به فهرست طولانی از فارغ التحصیلانی که نقش مهمی در دنیای رسانه و سرگرمی داشتند، از جمله “Gavin DerGraw” و “Ben Feldman” (بن فلدمن)، معروف شد.

واقعیت جالب: این شهر دارای سیستم واحد پول خودش است.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

کالج سارا لارنس

این دانشگاه، یکی از بهترین دانشکده‌های آمریکا می‌باشد. اکثر رشته‌های اصلی در این دانشگاه، هنر و علوم انسانی هستند.

نکات جالب: در طول ترم پاییز، آن‌ها یک رقص سالانه برای بازگشت به وطن دارند. اگر این رسم را دوست دارید، می‌توانید به سنت خود در این کالج ادامه دهید.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

کالج بیتس

این دانشگاه جزو اولین کالج آموزشی در نیوانگلند می‌باشد. این دانشگاه برای مشتاقان خارجی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند، به خاطر موقعیت خود در امتداد رودخانه Androscoggin پر زرق و برق، خوب است.

واقعیت جالب: این کالج ۲۵ خانه ویکتوریایی را در محوطه دانشگاه دارد که دانش آموزان می‌توانند در آن زندگی کنند.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگاه براندیس

دانشگاه براندیس در سال ۱۹۴۸ در زمانی تاسیس شد که گروه‌های oppressed فعالیت خود را به آموزش سطح بالاتر محدود کرد. ماموریت آن‌ها این است که درب دانشگاه برای همه باز باشد.

نکته جالب: این دانشگاه به نام Louis Brandeis، اولین قاضی یهودی دیوان عالی آمریکا نامگذاری شده‌است.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگاه دنیسون

یکی از بهترین دانشکده‌های هنر لیبرال در جهان است که رشته‌های محبوب آن‌ها عبارتند از: ارتباطات، روزنامه‌نگاری و روانشناسی.

واقعیت جالب: همه دانش آموزان باید در محوطه دانشگاه زندگی کنند. و در طول این مدت به نام “Chowder Hours” در دانشگاه، دانش آموزان می‌توانند درس‌های سریع آشپزی را از اعضای هیات‌علمی دریافت کنند.

دانشگا‌هایی که به sat و act نیاز ندارند

دانشگاه جیمز مدیسون

دانشکده تجارت، دانشکده آموزش و فن‌آوری زیر مجموعه این دانشگاه می‌باشند. آن‌ها بیش از ۷۰ رشته اصلی دارند، در واقع یک سیستم زندگی یونانی کوچک و مطالعه برنامه‌های خارج از دنیا در سراسر جهان به بلژیک، پکن، فلورانس، لندن و … است.

واقعیت جالب: آن‌ها یک باشگاه غواصی آزاد دارند.

ممنون که همراه ما بودید ♥

مطلبی که خواندید از منبع زیر برگرفته شده است:

girlslife

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.